parthner6

«Львів» поступився «Динамо» – 0:1

У неділю, 11-го вересня, відбувся 4-й тур Української Прем’єр-ліги у якому ФК “Львів” номінально на виїзді зустрічався з ФК “Динамо”. В підсумку зустрічі, що проходила на  “Арені Львів”, львів’яни зазнали поразки від «біло-синіх» з рахунком 1:0.

Команди вийшли на поле в футболках в пам’ять про тренера ДЮФШ ФК “Львів” Дмитра Фіалки, який загинув виконуючи бойове завдання 1-го вересня на фронті. Також футболісти разом із суддівською бригадою розгорнули банер із зображенням Дмитра Фіалки з написом “Герої не вмирають, Слава Героям” та банер “Ми однієї сміливості”.

Єдиний м’яч у грі записав на свій рахунок півзахисник “Динамо” Віталій Буялський. На 32-й хвилині Сидорчук із центру поля вирізав передачу на Гармаша, який переправив круглого на правий фланг, звідки Циганков, увійшовши до штрафного, віддав пас на Буяльського – і Віталій у дотик пробив точно в нижній кут – 1:0.

На старті другого тайму Олег Дулуб провів одразу три заміни. А згодом на полі з’явився 17-річний Віталій Михайлів, який сьогодні дебютував у найвищому дивізіоні. Львів’яни активно вступали в боротьбу. Непоступливо грали і динамівці – так, на останніх хвилинах Ванат, намагаючись дотягнутися в підкаті до м’яча після прострілу з флангу, небезпечно влетів у Олександра Ільющенкова.

Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу “Динамо” над “Львовом”.