parthner6

U-19: «Львів» розділив очки з «Динамо»

У суботу, 10-го вересня, відбувся поєдинок між юнацькими складами ФК «Динамо» та ФК «Львів». В рамках 4-го туру чемпіонату України U-19 сезону 2022/2023 «синьо-золоті леви» зіграли в нічию 1-1.

Команди вийшли на поле в футболках в пам’ять про тренера ДЮФШ ФК «Львів» Дмитра Фіалки, який загинув виконуючи бойове завдання 1-го вересня на фронті. Також команди розгорнули банер із зображенням Дмитра Фіалки з написом «Герої не вмирають, Слава Героям».

На правах господарів «біло-сині» з перших же хвилин заволоділи ініціативою. От тільки відкрити рахунок вдалося «Львову». На 14-й хвилині Малиш порушив правила у власному штрафному майданчику й арбітр призначив пенальті, який вдало реалізував Костянтин Квас, розвівши м’яч та Авраменка по різних кутах – 0:1.

Але на 58-й хвилині «Динамо» зрівняло рахунок. «Біло-сині» швидко розіграли штрафний у центрі поля, Кремчанін виконав навіс із лівого флангу, і Слесар головою пробив точно під поперечину – 1:1. До завершення зустрічі, що проходила під рясним дощем, господарі особливих моментів і не створили. У той же час гості цілком могли й забити ще один раз, але Квас дивом не влучив по м’ячу, перебуваючи в кількох метрах від воріт та замикаючи передачу партнера.

У підсумку, матч завершився результативною нічиєю – 1:1. «Львів» заробляє перші очки в сезоні 2022/23.