parthner6

«Львів» заробляє перші очки в чемпіонаті УПЛ

У неділю, 4-го вересня, відбувся поєдинок 3-го туру чемпіонату Української Прем’єр-ліги у якому ФК «Львів» на виїзді зіграв у «суху» нічию з «Кривбасом».

Першими створили момент гості. Львів’яни заробили штрафний в метрах 30 від воріт, однак удар Буська прийшовся у сітку із зовнішнього боку. Через декілька хвилин знову ж таки з-за меж штрафного стріляв Мильченко – Кліщук на місці. ФК «Львів» міг відкривати рахунок на 31-й хвилині. Нич вирвався майже віч-на-віч з голкіпером «червоно-білих», але пробив повз ворота. У ці хвилини «Львів» заграв гостріше. Декілька подач з кутових та флангових передач створили реальну загрозу воротам Кліщука, але захисники «Кривбасу» відіграли надійно.

У другого таймі було багато боротьби за мʼяч, фолів, падінь, але мінімум гольових моментів біля обох воріт. Тим самим рахунок на табло залишався незмінним. «Суха» нічия на виїзді та перші зароблені очки «Львова» та «Кривбасу» в сезоні 2022/23.

Наступний матч «синьо-золоті леви» зіграють на виїзді проти київського «Динамо». Поєдинок відбудеться 11-го вересня, початок о 17:00.