parthner6

«Львів» підписав чотирьох новачків

Лави «синьо-золотих левів» поповнили чотири футболісти. Новобранцями «Львова» стали Віталій Бойко, Артем Мильченко, Роман Никитюк та Андрій Якимів.

24-річний півзахисник Віталій Бойко виступатиме під 8-м номером. Вихованець черкаського футболу. Термін контракту – 2 роки. Раніше виступав за «Минай», МФК  «Кремінь», ФК «Черкащина».

Артем Мильченко – 20-річний півзахисник уклав контракт з клубом на 2 роки. Новачок обрав 33-й номер. Вихованець харківського «Металіста». Останній клуб – «Гірник-Спорт». Виступав у складі юнацької та молодіжної команд луганської «Зорі», але за основну команду так і не зіграв.

Досвідчений Роман Никитюк – вихованець луцької «Волині». 28-річний захисник взяв 26-й номер та уклав угоду з клубом терміном на 1 рік. Попередній клуб – «Гірник-Спорт». Виступав також у складі ФК «Карпати» (Галич), «Волинь» (Луцьк), «Минай» та ФК «Рух».

25-річний півзахисник Андрій Якимів гратиме під 21-м номером. Вихованець УФК «Львів». Останній клуб – «Інгулець». Також раніше виступав за «Чорноморець» та «Десну». 

Прес-служба ФК «Львів»