parthner6

«Львів» зіграв результативну нічию з «Нивою» – 1:1

У суботу, 6-го серпня, футбольний клуб «Львів» зустрівся з тернопільською «Нивою» у товариському матчі. Поєдинок відбувся на навчально-тренувальній базі «містян» в Брюховичах.

Першими рахунок вже на початку зустрічі відкрили гості завдяки точному удару Андрія Зіня. Господарі мали справжню нагоду відновити паритет на 35-й хвилині, Максим Грисьо прийняв м’яч в штафному майданчику, змістився ближче до краю воріт та завдав удару. Здавалося круглий перетнув лінію, але Жупанський дивом витягнув шкіряного з воріт та врятував свою команду.

Майже увесь час матчу тернополяни вели в рахунку, однак наприкінці зустрічі «Львів» відігрався. На 85-й хвилині Богдан Мишенко записав до свого активу точний удар у ближній кут, внаслідок чого встановив фінальний результат спарингу –1:1.

Також ФК «Львів» в рамках підготовки до сезону 2022/23 проведе спаринги проти львівських «Карпат» та закарпатського «Минаю». Матч з «Карпатами» зіграємо на «Україні» у вівторок, 9-го серпня.