parthner6

«Львів» у спарингу здолав ДЮШ «Львів»/СКК «Демня»

Напередодні відновлення чемпіонату у VBET Лізі «містяни» провели контрольну зустріч та розгромили своїх суперників з рахунком 7:1.

Зі стартових хвилин команда, яка виступає у регіональних змаганнях, логічно обрала тактику гри другим номером. Такий сценарій аж ніяк не здивував підопічних Олега Дулуба, тому вже на початку зустрічі «містяни» окупували частину поля суперників. Голів, утім, не було доволі довго, враховуючи ту ініціативу, якою володіли «синьо-золоті леви».

Перший м’яч стався на 19-й хвилині. Фране вирішив узяти гру на себе і вдало пробив з-за меж карної зони. Після цього голи посипалися немов з рога достатку. Ще до перерви у воротах опонентів розписалися Якімець та Лека відповідно. Відпочивати команди пішли за рахунку 3:0 на користь «містян».

У другому таймі суттєво змінилися склади колективів, але аж ніяк не стан справ на футбольному полі. «Львів» продовжував домінацію на кожному клаптику майданчика та втілив свою перевагу у ще чотири забиті м’ячі. Дубль на рахунку Бугая. Також по голу до свого активу записали Ременяк та Васильєв. ДЮШ «Львів»/СКК «Демня» спромоглася лише на один м’яч. Павлюх замкнув передачу з флангу та оформив гол престижу.

7:1 – «Львів» у хорошому настрої продовжує готуватися до виїзду в Олександрію.

«Львів» – ДЮШ «Львів»/СКК «Демня» (7:1)
Голи
: Фране, 19, Якімець, 23, Лека, 36, Бугай, 48, 62, Ременяк, 60, Васильєв, 75 – Павлюх, 55
Склад 1 тайм: Пономаренко, Лека, Давидов, Зозуля, Якімець, Михайлів, Фране, Довгий (к), Мишенко, Семенів, Нич
Склад 2 тайм: Ільющенков (к) (Ольховий, 70), Грисьо, Романчук, Драме, Муравський, Бусько, Крушинський, Васильєв, Політило, Ременяк, Бугай

Варто відзначити, що матч із ФК «Олександрія» відбудеться у суботу, 26 лютого, о 19:30. Також закликаємо усіх вболівальників до придбання квитків на нашу кубкову дуель із донецьким «Шахтарем».