parthner6

«Львів» завершив закордонний збір нічиєю з «Тураном»

«Містяни» провели заключний спаринг на турецьких зборах. Наша команда зіграла внічию з казахським «Тураном» – 0:0.

Поєдинок розпочався із боротьби за центр поля, яке, до слова, було не в найкращому стані для побудови комбінаційної гри. За таких умов цілком логічно, що вистачало силових зіткнень та жорстких епізодів. Більш брутальними були казахи, тому саме вони і частіше опинялися на жовтих картках. Були, щоправда, і гольові нагоди. Одну з таких після подачі зі стандарту змарнував Мія, який в дотик не зумів замкнути дальню стійку. Вистачало небезпеки і поблизу наших воріт, втім, забити гол до перерви суперники також не спромоглися.

У другому таймі картина гри суттєво не змінилася. «Туран» продовжував багато фолити, за що в один момент опинився на полі вдев’ятьох. За таких умов львів’яни, звісно ж, мали свої шанси, але до забитого м’яча таки чогось бракувало. Зокрема, лічених сантиметрів наприкінці матчу, коли Довгий пробивав головою нібито з убивчої позиції. Насичений захист казахів тріщину таки не дав і до фінального свистка.

0:0 – «Львів» зіграв унічию вдруге за день у контрольних зустрічах.

«Львів» – «Туран» (Казахстан) (0:0)
Склад «Львова»: Ільющенков, Муравський, Драме, Романчук, Васильєв, Крушинський, Грисьо, Бусько, Мія, Мишенко, Бугай
На заміну виходили: Політило, Нич, Ременяк, Якімець, Довгий

Варто відзначити, що плани «синьо-золотих левів» стосовно повернення до України дещо змінилися. Команда вирушить літаком до Львова вже завтра замість 17 лютого, як було вказано раніше. Далі у колективу будуть чотири вихідні, а до роботи команда повернеться вже 20 лютого.