parthner6

Збори у Туреччині: анонс завершального ігрового дня

Уже 17 лютого «містяни» повернуться з-за кордону після тривалих навчально-тренувальних зборів. Перед цим, щоправда, нашій команді належить провести ще два спаринги.

Одразу дві контрольні зустрічі очікують на львів’ян 15 лютого. Ці два спаринги стануть фінальним акордом турецьких зборів, які тривали місяць часу.

О 10:00 15 лютого проведемо свій матч проти данського ФК «Вендсюссель». Історія команди суперників не є значною. Найвищим досягненням є завоювання влітку 2018 року права на виступи у Данській Суперлізі. Втім, за підсумками дебютного сезону «Вендсюссель» покинув розіграш найвищого футбольного дивізіону країни. Впродовж останніх трьох сезонів команда грає у другому за рангом чемпіонаті Данії – Першому Дивізіоні.

Того ж дня о 16:00 стартує наш поєдинок з казахським «Тураном». Минулого року ця команда провела свій дебютний сезон у Прем’єр-Лізі Казахстану та виборола право виступати у цьому дивізіоні також наступного чемпіонату. До речі, назву «Туран» клуб отримав майже одночасно зі своїм переходом до когорти найсильніших команд країни. До 2021 року «Туран» більш ніж 15 років був «Арисом».

Після завершення спарингів «синьо-золоті леви» розпочнуть підготовку до повернення в Україну. По прибутті до Львова команда отримає кілька вихідних і вже незабаром буде готуватися до матчу з «Олександрією», який для нас і відкриє весняну частину сезону УПЛ.

Пресслужба ФК «Львів»

Залишити коментар