parthner6

«Львів» на зборах переграв «Динамо» (Батумі)

«Містяни» у спарингу зуміли здолати чинного чемпіона Грузії «Динамо» (Батумі) з рахунком 1:0.

Гра розпочалася максимально жваво. Колективи без проблем переходили центр поля, але максимум із такої тактики першим витиснути зумів «Львів». На 2-й хвилині «містяни» заробили штрафний удар на куті карної зони суперників. Стандартне положення взявся виконувати Мишенко та зі своїм прямим ударом не прогадав. Голкіпер «Динамо» у моменті також зіграв не найкращим чином, тому рахунок у зустрічі змінився на нашу користь.

Після забитого м’яча гра стала більш жорсткою. Було багато боротьби та зіткнень у центрі поля. Перевагу важко було віддати бодай якійсь із команд, панував рівний футбол. За таких умов рідкісні гольові нагоди, звісно, виникали, але взяттям воріт жодна з них так і не завершилась. На перерву колективи пішли за мінімальної переваги у рахунку на користь львів’ян.

Першу половину другого тайму більш рішуче провели грузини. «Динамо» притисло опонентів до власної штрафної та окупувало ворота Ільющенкова великими силами. Наш воротар, до слова, відіграв цей поєдинок як належить: чимала кількість сейвів та впевнена гра на виходах. У другій половині матчу суперники також кілька претендували на пенальті, але одинадцятиметровий у наші ворота так жодного разу і не пробили.

Свої шанси мали також і «містяни». Зокрема, Нич отримав класну нагоду відзначитись, але схибив з вигідної позиції. До завершення матчу рахунок так і не змінився.

1:0 – «Львів» здобув чергову перемогу на другому зборі в Туреччині.

«Львів» – «Динамо» (Батумі, Грузія) (1:0)
Голи
: Мишенко, 2
Склад «Львова»: Ільющенков, Муравський, Романчук, Драме, Ременяк, Довгий, Крушинський, Мишенко, Бугай, Грисьо, Бусько
На заміну виходили: Мія, Лека, Якімець, Семенів, Нич, Фране

Варто відзначити, що 15 лютого у львів’ян відбудуться два кінцеві спаринги на турецьких берегах. Вранці зіграємо з данським ФК «Вендсюссель», а згодом проведемо зустріч проти казахського «Турану».

Завершення закордонного етапу зборів заплановано на 17 лютого. Далі команда повернеться до Львова та вдома готуватиметься до відновлення чемпіонату УПЛ.