parthner6

«Львів» у контрольній грі зумів подужати «Шукуру»

«Синьо-золоті леви» у другому спарингу за день зуміли здобути ще одну перемогу. Наша команда переграла грузинську «Шукуру» – 1:0.

Перший тайм зустрічі видався доволі рівним. Обидві команди не так часто створювали моменти поблизу воріт одне одного, як боролися в центрі поля за м’яч. Втім, навіть за такої, здавалося б, прагматичної гри свої 3-4 шанси відзначитись «Львів» таки мав. На заваді голу щоразу ставав або голкіпер суперників, або власні хиби. До перерви рахунок відкрито так і не було.

У другому таймі гра суттєво не змінила свого забарвлення. Грузини атакували більш обережно, аніж львів’яни, тому випади нашої команди були гострішими. Підсумковим успіхом увінчався момент, створений «містянами» на 80-й хвилині. Довгий використав свій гольовий епізод як належить та розписався у воротах суперників, як згодом з’ясувалося, переможним м’ячем.

1:0 – «Львів» здобув другу поспіль перемогу за день у контрольній зустрічі.

«Львів» – «Шукура» (Грузія) (1:0)
Голи
: Довгий, 80
Склад «Львова»: Ільющенков, Муравський, Романчук, Драме, Довгий, Крушинський, Ременяк, Грисьо, Мишенко, Бусько, Бугай
На заміну виходили: Семенів, Зозуля, Фране, Нич

Варто відзначити, що 7 лютого у львів’ян відбувся ще один спаринг.

У протистоянні з румунською «Чіксередою» здобули перемогу 3:1. Наступна контрольна гра «Львова» відбудеться 11-ого лютого проти грузинського «Динамо» (Батумі).