parthner6

«Львів» нічийно підсумував спаринг з «Тепліце»

«Містяни» продовжують проводити контрольні зустрічі на зборах у Туреччині. У спарингу з чеським «Тепліце» було зафіксовано рахунок 1:1.

Поєдинок розпочався у доволі розміреному ритмі. Команди придивлялися одна до одної та прагнули, перш за все, в очній зустрічі перевірити потенційних новачків. Таких, до слова, у стартовому складі львів’ян було троє.

Утім, після того, як завершилися стартові десять хвилин, «Тепліце» почав доволі гостро атакувати. Чехи взяли м’яч під свій контроль та відзначились першим голом вже на 23-ій хвилині. Мареш елегантно закинув м’яча за комірець Пономаренку. Далі гра тривала здебільшого на половині поля «містян», але до завершення тайму забитих м’ячів уже не було.

У другій половині матчу «синьо-золоті леви» вирівняли стан справ на полі, тому моменти виникали поблизу воріт як однієї, так і іншої команди. Попри чималу кількість нагод, відзначитись довгий час не міг ні «Львів», ні «Тепліце». Справу у свої руки на 89-ій хвилині взяв Мишенко. Хавбек спершу пенальті, а потім сам його впевнено реалізував. У підсумку команди сильнішого не виявили.
1:1 – «Львів» відзначився першим м’ячем на турецьких зборах, але наразі йде без перемог.

«Львів» – «Тепліце» (Чехія) (1:1)
Голи: Мишенко, 89 (пен.) – Мареш, 23
Склад «Львова»: Пономаренко, Драме, гравець на перегляді, Семенів, гравець на перегляді, Довгий (к), Політило, Фране, Ременяк, гравець на перегляді, Зозуля
На заміну виходили: Романчук, Крушинський, Васильєв, Бусько, Грисьо, Мишенко, Давидов

Варто відзначити, що свій наступний спаринг «Львів» проведе вже 30-го січня. Суперником буде ФК «Раднички 1923» (Сербія).

Пресслужба ФК «Львів»

Залишити коментар