parthner6

«Львів» у спарингу зіграв унічию з «Динамо» (Тбілісі)

«Містяни» продовжують активно спарингувати на зборах у Туреччині. У третій за ліком контрольній грі наша команда не виявила сильнішого з «Динамо» (Тбілісі) – 0:0.

Вже зі стартових хвилин матчу «Львів» почав активно насідати на ворота суперників. Швидкі паси та високий пресинг давали свої плоди. Якість ігрового поля була не найкращою, але навіть за не найкращої якості газону було помітно, що львів’яни володіють перевагою.

Перший небезпечний шанс поблизу воріт грузинів виник на 30-й хвилині. Мишенко виконав подачу з кутового, яку Довгий дивом не втілив у забитий м’яч. Після удару нашого капітана голкіпер просто перебував у потрібному місці, в потрібний час.

Вже на 33-й хвилині гостро відповіло «Динамо». Суперники заробили перспективний штрафний удар. Гравець тбіліського колективу завдавав підступного удару в нижній кут, але Ільющенков зіграв надійно. До завершення тайму рахунок не змінювався.

У другому таймі наставник «Львова» Олег Дулуб вдався до суттєвих ротацій у складі. Такі зміни, схоже, більше на руку були «динамівцям». Грузинська команда мала чималу кількість хороших нагод для того, щоб відзначитись. Фортуна, втім, була у футболці «містян». Фінальний свисток арбітра зафіксував безгольове протистояння.

0:0 – «Львів» на турецьких зборах ще не забивав.

«Львів» – «Динамо» (Тбілісі) (0:0)
Склад 1 тайм: Ільющенков, Романчук, Грисьо, Васильєв, Якімець, Бусько, гравець на перегляді, Мишенко, Довгий (к), Ременяк, Крушинський
Склад 2 тайм: Пономаренко, Романчук (Давидов, 74), гравець на перегляді, Бусько, Якімець (Зозуля, 63), Грисьо (Михайлів, 63), Крушинський (Фране, 63), Васильєв, Політило, Ременяк (Семенів, 63), Мишенко

Варто відзначити, що вже 28-го січня проведемо черговий спаринг у рамках підготовки до сезону. На футбольному полі зустрінемося з ФК «Тепліце» (Чехія).