parthner6

«Львів» у спарингу мінімально здолав молодіжний склад

«Містяни» отримали перший ігровий досвід у Новому році. Наша команда обіграла ДЮШ «Львів» – 2:1.

Зустріч розпочалася у доволі спокійному темпі. Було помітно, що команди, перш за все, хотіли пристосуватися до поля та прохолодної погоди. Як слід розігрівшись, ближче до 20-ї хвилини футболісти почали створювати гольові епізоди.

Цікаво те, що моменти були, як в одних, так і в інших. Як тільки минув екватор тайму, перевага основної команди таки далася взнаки. Гравець, який перебуває на перегляді, заробив пенальті. Удар з позначки на 28-ій хвилині гри реалізував Політило. За рахунку 1:0 свій супершанс мав нападник молодіжної команди, але у рандеву не зумів переграти Ільющенкова. Під завісу тайму свій м‘яч після подачі з кутового забив захисник, який перебуває на оглядинах.

На перерву «Львів» пішов за комфортної переваги в рахунку – 2:0.

У другому таймі гра вирівнялася. Як головна команда, так і молодіжний склад мали свої можливості відзначитись. У підсумку зробити це вдалося лише дублерам. На початку тайму нападник суперників Дума накрутив кількох наших оборонців та відправив м‘яча точнісінько в кут воріт Костика. Голкіпер у моменті був безсилим. Після цього колективи грали здебільшого у центрі поля, зайвий раз не загострюючи поблизу воріт одне одного.

2:1 – «Львів» у першій контрольній дуелі після відпустки переграв молодіжну команду.

«Львів» – ДЮШ «Львів» (2:1)
Голи: Політило, 28 (пен.), гравець на перегляді, 40 – Дума, 56

Склад 1 тайм: Ільющенков (к), Бусько, гравець на перегляді, Васильєв, Зозуля, Грисьо, Крушинський, Політило, Ременяк, Мишенко, гравець на перегляді

Склад 2 тайм: Костик, Бусько, Зозуля (к), гравець на перегляді, Давидов, Семенів, Фране, гравець на перегляді, Михайлів, Ернест, гравець на перегляді

Варто відзначити, що це був заключний вихід львів’ян на поле перед початком основного етапу зборів. Вже 16 січня команда візьме курс на Туреччину, де тренуватиметься та проводитиме спаринги аж до 17 лютого.