parthner6

«Львів» з «Ворсклою» поділили очки

У 18-ому турі VBET ліги сезону 2021/22 ФК «Львів» на домашньому полі зустрічався з ФК «Ворскла» (Полтава). За підсумками матчу «містяни» зі своїми суперниками зіграли 1:1.

Старт поєдинку точно не вирізнявся своїми швидкостями. Можливо, не на користь атакувальній грі слугував і неймовірно густий туман, який безпосередньо перед матчем покрив поле «Арени Львів». У будь-якому випадку до 24-ї хвилини моментів у грі не було.

Перший шанс відкрити рахунок виник після того, як Зозуля виконав навісну передачу до штрафного майданчика «ворсклян». Якімець, згрупувавшись, виконав удар головою у падінні. Ткаченко до епізоду був готовий та парирував удар. Уже в наступній атаці Ернест опинився на ударній позиції, але також схибив.

Гості по-справжньому небезпечно відповіли на 34-й хвилині. Тілль виконав удар в кут з лінії штрафної. Постріл видався щільним та точним, але Ільющенков у шикарному стрибку витягнув сферу.

Виводити полтавців уперед також міг на 41-й хвилині Амількар, але, перебуваючи за кілька метрів до воріт, не влучив по м’ячу. На перерві «Львів» міг цілком закономірно йти, лідируючи у рахунку. Після удару-пасу від Довгого на дальній стійці чатував Зозуля. Латераль не зумів замкнути незахищений кут воріт та у підсумку змарнував ідеальну нагоду відзначитись. До завершення тайму забила «Ворскла», але гол не зарахували через офсайд у Рангеля.

Початок другої половини гри суттєво не відрізнявся від перебігу подій у першому таймі. Обмаль моментів, чимало браку у передачах та багато боротьби – чинники, які продовжили супроводити поєдинок. Збудив гру своєю божевільною нагодою Брікнер.

На 57-й хвилині півзахисник виконав два постріли з меж карної зони. Перший удар прийняв на себе один із захисників, а другий – прийшовся у стійку. Попри незабитий м’яч, цей епізод непогано сколихнув протистояння.

На 62-й хвилині Кушніренко, пробиваючи з відстані позначки пенальті, примудрився навіть не влучити у рамку воріт. Куля полетіла у безпечному для львів’ян напрямку. На 64-й хвилині полтавці класно розіграли штрафний і таки розмочили рахунок у зустрічі. Амількар впевнено замкнув дальню стійку.

Після цього «Львів» очікувано почав грати першим номером. Підопічні Олега Дулуба тиснули по всій ширині атаки. Така тактика дала свої плоди на 74-й хвилині. Ременяк, опинившись у штрафному майданчику, прибрав свого опонента та відправив м’яча у нижній кут воріт Ткаченка. Голкіпер «Ворскли» вдало зіграти не зумів.

Уже невдовзі «Львів» претендував на пенальті. Семенів виконував навісну передачу. М’яч на шляху до воротарської знайшов чи то голову, чи то руку Якубу. Попри масовість претензій з боку львів’ян, арбітр одинадцятиметровий таки не призначив.

На 88-й хвилині Ткаченко створив момент біля власних воріт, коли не влучив по кулі в елементарному епізоді. Шина подарованим шансом сповна скористатись не зумів та у моменті заробив лише кутовий. У компенсований арбітром час гра була неймовірно напруженою та видовищною. Голів до фінального свистка, втім, більше не було.

1:1 – «Львів» та «Ворскла» у матчі змарнованих моментів сильнішого не виявили.

VBET ліга. 18 тур
11 грудня. 19:30
м. Львів. Стадіон «Арена Львів»

Арбітр матчу: Ярослав Козик (Мукачево)
Асистенти арбітра: Валентин Куцев (Київ), Володимир Висоцький (Запоріжжя)
Четвертий арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький)
Спостерігач арбітражу: Євген Геренда (Калуш)
Делегат УАФ: Олександр Каденко (Київ)

«ЛЬВІВ» – «ВОРСКЛА» – 1:1 (0:0)
Голи: Ременяк, 74 – Амількар, 64
Попередження: Грисьо, 9, Брікнер, 45+2, Довгий, 66 – Павлюк, 37

«ЛЬВІВ»: Ільющенков, Нич (Шина, 77), Зозуля, Якімець, Політило, Ернест (Бусько, 85), Лека, Брікнер (Ременяк, 68), Грисьо (Семенів, 78), Довгий (к), Романчук
Запасні: Костик, Давидов, Фране, Михайлів, Сорокін
Головний тренер: Олег Дулуб

«ВОРСКЛА»: Ткаченко, Пердута (Павлюк, 8) (Амількар, 39), Якубу, Тілль, Пешич, Яворський, Чеснаков (к), Челядін (Хрипчук, 87), Кане, Рангель, Кушніренко
Запасні: Ісенко, Прус, Нестеренко
Головний тренер: Юрій Максимов

Варто відзначити, що цей матч став як для львів’ян, так і для полтавців заключним у цьому році. До офіційних поєдинків «Львів» повернеться вже у 2022.