parthner6

«Так, я можу!»: «містяни» долучаться до відкритого тренування для дітей з інвалідністю

9 грудня у львівському Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, що на вулиці Анатолія Вахнянина, 29, відбудеться відкрите інклюзивне тренування з футболу для дітей з інвалідністю від Parimatch Foundation.

Захід пройде в межах комплексної програми «Так, я можу!», спрямованої на допомогу дітям з інвалідністю та особливими освітніми потребами шляхом залучення їх до спорту. Усього в тренуванні візьмуть участь понад 60 дітей.

Ініціатива об’єднає учнів одразу чотирьох навчальних закладів Львова: СЗШ № 67, СЗШ № 68, ліцею «Надія» та ліцею № 21, де стартувала програма від Parimatch Foundation. Крім того, на тренування завітають гравці футбольного клубу «Львів» Олексій Зозуля та Максим Грисьо.

Відкрите тренування з футболу розпочнеться 9 грудня о 10:00 та триватиме приблизно півтори години — до 11:30.

Довідка: «Так, я можу!» — програма, спрямована на підтримку дітей з інвалідністю та особливими освітніми потребами шляхом залучення їх до спорту. Наразі в межах ініціативи 500 дітей по всій країні на постійній основі займаються футболом, баскетболом, легкою атлетикою, греко-римською боротьбою, флорболом та чирлідингом. Інклюзивні групи працюють у 15 регіонах, а всі тренування — безкоштовні.

Зображення: parimatch.foundation

Залишити коментар