parthner6

Роберто Де Дзербі: «Хлопці ніколи не мають думати, що цього достатньо»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Шахтар» Роберто Де Дзербі після зустрічі з ФК «Львів». Його підопічні перемогли – 6:1.

– До фінального свистка “Шахтар” тільки додавав. Як вам вдалося так налаштувати команду?

– Це означає, що ми дуже повільно почали. Тому й пропустили гол тоді, коли суперник тільки двічі у першому таймі грав на нашій половині поля. Потім хлопці дуже добре реагували. Вони ніколи не повинні думати, що “цього достатньо”. Неважливо, виграєш 1:0 чи 2:0 – коли ми дивимось на таблицю, то повинні прагнути забити більше, ніж ми можемо. Тому у нас завжди має бути футбольна злість, яка буде спонукати до нових голів.

– Сьогодні з лівого флангу прийшли, якщо не помиляюсь, чотири гольові передачі. Чи акцентували ви атаку “Шахтаря” на лівий фланг перед грою?

– Якщо ви спостерігали за грою “Шахтаря” від початку сезону, то бачили, що великий відсоток голів здійснюється з правої сторони. Ми працюємо над покращення лівого флангу. Сьогодні Мудрик і Корнієнко дуже добре зіграли. Загалом ми вміємо грати як справа, так і зліва. Ми маємо багато технічних гравців і можемо грати між лініями та посередині краще.

– Що відчуває тренер, коли його команда атакує-атакує – і пропускає?

– Таке буває. Український чемпіонат дуже складний. Ти часто не бачиш небезпечної ситуації – помічаєш її тільки в той момент, коли вже пропускаєш гол. Коли ти не розумієш небезпечності моменту і неочікувано програєш 1:0, то це, звісно, дуже неприємне відчуття. Тому ми маємо вчитися передбачати появу таких небезпек.

– Як оціните гру Мудрика? Чому саме сьогодні вирішили дати йому зіграти повний матч?

– Мудрик сьогодні зіграв дуже добре, але я гадаю, що це ще 50 відсотків його можливостей. А якщо ми порівнюємо Мудрика на початку сезону і зараз, то, звісно, ​​можемо бачити його прогрес. Але не варто забувати, що у нас багато молодих та сильних футболістів. Це і Мудрик, і Судаков, і Бондаренко, і Трубін, та інші. Для мене це велика відповідальність. Коли я йтиму, то повинен бути впевненим на сто відсотків, що всі ці футболісти – майбутнє «Шахтаря». Це важливо і для “Шахтаря”, і для збірної України.

– Чому «Шахтареві» так важко дався перший тайм і так легко другий?

– У першому таймі до пропущеного голу ми створили кілька шансів, але не забили. А в другому таймі, гадаю, просто футболісти більше вірили у себе, у свої сили. Зрештою, ми дуже легко забили стільки голів. Це єдина різниця.

Пресслужба ФК “Львів”

Залишити коментар