parthner6

Олег Дулуб: «Якість гри оптимістична, але рахунок болючий»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Львів» Олега Дулуба після зустрічі з ФК «Шахтар». Його підопічні поступились – 6:1.

– Олеже Анатолійовичу, результат на табло не зовсім відповідає тому, що відбувалося на полі. “Львів” справді сподобався. Чому ситуація, на вашу думку, склалась саме так?

– Несправедливість, у більшій мірі, полягає у порушенні ігрової дисципліни. Коли ми аналізували гру “Шахтаря”, то особливу увагу приділяли фланговим атакам. Тому нам вдалочя нейтралізувати правий фланг, але на лівому фланзі не розібрались. Напевно, з цього флангу і прийшло все, що ми отримали.

– Більше акцентували на фланг Тете-Додо?

– Так, адже він більш небезпечний, ніж Мудрик-Корнієнко.

– Перший тайм ви закінчили із рахунком 1:1. Чи передбачались якісь зміни в перерві?

– Те, що ми не передбачали, це пенальті перед самою роздягальнею. Тому що гра розвивалась яскраво. Більш справедливий рахунок був би 0:0, бо у нас був один удар, “Шахтар” також нічого не створив. Маю на увазі, перший тайм. Це на мій погляд. Можливо, аналізуючи гру завтра, думка зміниться.

– У Довгого ушкодження ноги. Що з ним?

– Попередньо було не зрозуміло, тому ми були змушені його замінити.

– Такий рахунок 6:1. Чи можна сказати, що команда “розклеїлась” наприкінці?

– Думаю, що такі рахунки показують силу колективу. Ми не розклеїмось після такого. Як мінімум, якість гри дуже оптимістична. Але рахунок 6:1 – це вельми болюче.

– Що саме вам сподобалось у грі своєї команди?

– Те, що не боялися грати, грати із “Шахтарем”. Особливо, вертикально. Гол був нагородою для нас. Також у нас були моменти на стандартних позиціях, тому ми могли й подвоїти рахунок.

– Ви сказали, що готувалися до захисту правого флангу. Гра Мудрика стала неприємним сюрпризом для вас?

– Мудрик зіграв на своєму рівні. Він був швидким. Неприємним сюрпризом стало те, як реагували наші центральні захисники на відкривання Мудрика за спину. Не могли розібратися – і більшість голів прийшли саме звідти.

Пресслужба ФК “Львів”

Залишити коментар