parthner6

«Львів» розгромно поступився «Шахтарю»

У 17 турі VBET ліги сезону 2021/22 ФК «Львів» на виїзді зустрічався з ФК «Шахтар» (Донецьк). За підсумками протистояння «містяни» зазнали болючої поразки – 6:1.

Поєдинок, як і очікувалося, розпочався з тотального контролю м’яча від «гірників». Донеччани впевнено заволоділи центром поля та намагалися різними способами розхитати захист «Львова».

За таких умов перший гострий епізод стався вже на 13-й хвилині. Марлон вивів Тете на побачення з Ільющенковим, але наш голкіпер зіграв бездоганно та свою персональну дуель виграв. Аплодувати воротарю львів’ян його партнери по команді продовжили вже і після наступної атаки. Той-таки Тете пробивав з меж карної зони, але воротар гостей витягнув м’яча з-під самісінької стійки.

На 17-й хвилині сталося те, чого з огляду на логіку подій точно не мало би бути, але це трапилося. «Львів» відзначився своїм голом та шокував номінальних господарів. Після боротьби у центрі поля Довгий скинув кулю у падінні головою до ніг Ернеста. Ганець протягнув м’яча до точки близько 25-ти метрів та несподівано пробив з-під ноги Марлона. Трубін такого розвитку ситуації не очікував, тому взяттю воріт нічим не завадив.

Після цього «містяни» стали почувати себе впевненіше та за зручної нагоди не цуралися сміливіше діяти у контратаках. Зокрема, на 30-й хвилині Ременяк наважився на постріл з-за меж штрафної зони. Цього разу голкіпер «Шахтаря» з ударом впорався та перевів сферу на кутовий. Вже після подачі від прапорця Довгий виграв верхову дуель у Трубіна та пробивав головою. Із лінії воріт м’яча виніс Маркос.

«Гірники» в атаці також не дрімали. На 36-й хвилині Тете знову вирішив нагадати про себе обвідним ударом. Куля промайнула у декількох сантиметрах від дальньої стійки та залишила межі поля. На заключній хвилині тайму наші суперники таки домоглися свого. Романчук сфолив на Мудрику у карній зоні. Арбітр Коваленко призначив пенальті, яке впевнено реалізував Тете.

На перерву команди пішли за нічийного рахунку.

Другий тайм розпочався з небезпечного моменту поблизу воріт «Шахтаря». Після високої подачі від Політила Ременяк направляв м’яча на лінію воротарського майданчика. Там перебував Шина, але як слід пробити по воротах бразилець не зумів. Після цього моменту донеччани максимально притиснули «Львів» до власних воріт.

Загалом, стартові хвилини обох таймів між собою були доволі схожими. Домінування «Шахтаря» було помітно неозброєним оком. На 55-й хвилині «гірники» конвертували свою перевагу у ще один гол. Корнієнко виконав разючу передачу з флангу, яку вдало замкнув Педріньо. Рахунок змінився на користь наших суперників, але сюжет гри суттєвих змін не зазнав.

Підопічні Де Дзербі продовжили активні наступи на ворота «синьо-золотих левів». Вже на 77-й хвилині «Шахтар» забив втретє. Бондаренко відзначився після пасу від Мудрика. Арбітр переглянув VAR на предмет можливого офсайду, але положення поза грою таки не зафіксував.

За декілька хвилин «Львів» залишився у меншості. Махмутовіч сфолив у власному штрафному майданчику. Арбітр трактував епізод як фол останньої надії та, переглянувши VAR, вирішив нагородити нашого захисника червоною карткою.

Призначений пенальті реалізував Марлос. Вже невдовзі крапку у зустрічі поставили голи від Степаненка та Коноплі.

6:1 – «Львів», відзначившись першим, таки поступається «Шахтарю».

VBETліга. 17 тур
3 грудня. 17:00
м. Київ. Стадіон НСК «Олімпійський»

Арбітр матчу: Андрій Коваленко (Полтава)
Асистенти арбітра: Віктор Нижник (Вінниця), Олександр Холодинський (Харківська обл.)
Четвертий арбітр: Олексій Деревінський (Хмельницький)
Спостерігач арбітражу: Олег Плужник (Харків)
Арбітр ВАА: Віталій Романов (Дніпро)
Асистент ВАА: Олександр Корнійко (Миргород)
Спостерігач ВАА: Юрій Мосейчук (Чернівці)
Делегат УАФ: Юрій Титаренко (Київ)

«ШАХТАР» – «ЛЬВІВ» – 6:1 (1:1)
Голи: Тете, 45 (пен.), Педріньо, 55, Бондаренко, 77, Марлос, 84 (пен.), Степаненко, 87, Конопля, 90 – Ернест, 17
Попередження: Мудрик, 33, Педріньо, 37 – Довгий, 32
Вилучення: Махмутович, 83

«ШАХТАР»: Трубін, Додо, Марлон, Матвієнко, Корнієнко (Соломон, 59), Степаненко (к), Маркос (Конопля, 85), Тете (Марлос, 73), Судаков (Сікан, 59), Мудрик, Педріньо (Бондаренко, 74)
Запасні: П’ятов, Кривцов, Бондар, Коноплянка
Головний тренер: Роберто Де Дзербі

«ЛЬВІВ»: Ільющенков, Бусько (Зозуля, 85), Романчук, Махмутович, Лека, Якімець, Політило, Довгий (к) (Фране, 46), Ернест (Семенів, 70), Шина (Нич, 58), Ременяк (Грисьо, 58)
Запасні: Костик, Крушинський, Михайлів, Давидов
Головний тренер: Олег Дулуб

Варто відзначити, що така поразка стала для львів’ян найбільшою у поточному сезоні. Реабілітуватись «містяни» матимуть змогу вже наступного тижня. У рамках 18-го туру на «Арені Львів» наша команда зіграє з полтавською «Ворсклою». Цей матч стане для «містян» заключним перед зимовою перервою в УПЛ.