parthner6

«Львів» здобув очки у грі з «Маріуполем»

У 16-ому турі VBET ліги сезону 2021/22 ФК «Львів» зустрічався з ФК «Маріуполь». За підсумками матчу «містяни» святкували перемогу – 0:1.

Обидві команди вирішили не прискорювати події, а придивитись до суперника. “Маріуполь” володів м’ячем трохи більше, але особливої переваги не мав ніхто.

Перший небезпечний момент створив капітан господарів Мішньов на 13-й хвилині гри. Гравець передав пас Кащуку, а той у свою чергу спасував на Шостака. Здавалося, що голу не оминути – але м’яч полетів вище воріт.

Контратаки довелось чекати не довго: на 15-й хвилині “Львів” відповів. Шина створив небезпеку біля маріупольських воріт, але Турбаєвський перевів на кутовий.

На 17-й хвилині Мішньов вирішив діяти самостійно і мав чи не 100-відсоткову нагоду відкрити рахунок, але львівський голкіпер захистив ворота, зловивши м’яч прямо в руки.

“Львів” пресингував, не даючи суперникам атакувати. Проте всередині матчу господарі таки перебрали перевагу. Гра стала швидшою і більш агресивною.

На 34-й хвилині Шина пробив головою, але куля вдарилась в штангу. Ніхто з партнерів на добивання не встиг. За 2 хвилини Шина ще раз вразив ворота “Маріуполя” – м’яч полетів прямо в руки Турбаєвському.

Вже після свистка про завершення першого тайму господарі таки вразили ворота “містян”, проте м’яч не було зараховано. На перерву пішли так і не відкривши рахунок.

Другий тайм розпочався з обміну атаками, які не завершились навіть натяком на небезпеку.

На 57-й хвилині Якимець класно подав на дальню штангу, Довгий пробив головою – повз ворота. Після цього моменту напруга почала наростати. І на 61-й хвилині таки конвертувалась у гол гостей. Довгий після удару Політила зі штрафного в “стінку” замкнув м’яч, який відскочив, на дальню штангу.

Після забитого м’яча львів’яни відійшли в оборону. “Маріуполь” активно атакував, але не довів жоден момент до кінця. Реальну можливість відігратись господарі отримали на 75-й хвилині. Іллющенков помилився на виході, В’юнник його випередив, але відправив кулю повз ворота.

Подальші атаки “Маріуполя” львів’яни вдало блокували, і, здається, почали почуватися більш впевнено у грі. Господарі зробили ще одну вдалу спробу вразити ворота: у додатковий час, на 90+1-й хвилині В’юнник пробив головою, але м’яч опинився на сітці воріт Іллющенкова.

Завершили на високій ноті перемогою “Львова” – 0:1.

VBET ліга. 16 тур
26 листопада
м. Маріуполь. Стадіон імені В. Бойко

Арбітр матчу: Олександр Дердо (Чорноморськ)

«МАРІУПОЛЬ» – «ЛЬВІВ» – 0:1
Гол: Довгий (61).
Попередження: Чех (42) – Ернест (45+1), Ременяк (53), Грисьо (55), Якимець (63), Брікнер (87), Нич (90+3).

«Маріуполь»: Турбаєвський, Драмбаєв (Босанчич, 88), Мампассі, Меліченко, Стасюк, Чех, Мішньов, Шостак( Хромей, 59), Топалов, Кащук (Микитишин, 76), В’юнник
Головний тренер: Остап Маркевич

«Львів»: Ільющенков, Бусько, Антві (Крушинський, 76), Якимець, Політило, Грисьо (Семенів, 59), Махмутович, Ременяк (Брікнер, 59), Шина (Нич, 52), Довгий, Лека
Головний тренер: Олег Дулуб

Завдяки цій перемозі “Львів” перемістився на 10 сходинку турнірної таблиці VBET Ліги. Результату посприяла також перемога у минулому матчі із “Зорею”. Після гри з луганською командою Олега Дулуба назвали кращим тренером 15 туру.