parthner6

Віктор Скрипник: «Як виявилось, супернику ці три очки були потрібніші, ніж нам»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Зоря» (Луганськ) Віктора Скрипника після зустрічі з ФК «Львів». Його підопічні зазнали поразки – 2:1.

– Про позитивні емоції після такого матчу важко говорити. Втім, з негативом я намагаюся переспати. Вже на тренуванні зберемося та поговоримо про минулу гру. Що можна сказати? Коли команда суперника грає від захисту і ти їй даєш фору у два голи, звісно, що дуже важко переламати хід зустрічі. Ми погано увійшли до гри. Ті заміни, які зробили у перерві, можливо, нас трохи надихнули. Після цього з нашого боку гра трохи швидше пішла. Втім, не було таких очевидних моментів, де можна було зіграти внічию або вирвати перемогу. Подачі, боротьба, підбирання – усе те, що мені не дуже подобається. Те ж саме, думаю, стосується і глядачів. Як виявилось, супернику ці три очки були потрібніші, ніж нам. Наші козирі сьогодні не спрацювали, а там, де ми слабенькі, там сьогодні нас і протиснули. Привітаємо «Львів» з перемогою, а нам як до цієї гри було над чим працювати, так і будемо робити далі.

– У минулому сезоні зі «Львовом» у вас, по суті, питань не виникало. Дві впевнені перемоги 0:5 та 4:0 відповідно. Що змінилося цього разу? Суперник додав чи ви десь недограли?

– І ми недограли, і «Львів» додав. Це все умовне. Рік на рік не припадає, гра на гру не припадає. Важко з будь-яким опонентом. Сьогодні так склалося, чим ми, звісно, дуже засмучені. Наступного разу, думаю, у гравців буде інша реакція, ніж була сьогодні.

– Наступна гра у вас вже у Лізі Конференцій з «Ромою». Наскільки поразка зі «Львовом» може вплинути на стан гравців перед цим виїздом до Риму?

– Якщо ви за нами спостерігаєте або взагалі за футболом, то можете провести певні паралелі. Наприклад, ми поступилися «Шахтарю» 1:6 і після того поїхали до Болгарії. Там перемогли і з того часу виграли 6 матчів поспіль. Ще раз скажу, що гра на гру не припадає. Кожен матч – новий виклик. Триває підготовка до кожного суперника. Саме тому, не думаю, що ця поразка якось вплине. В той же час навіть якби ми перемогли «Львів», то не було б такого шапкозакидального настрою. Кожна гра – нова історія.

Пресслужба ФК «Львів»

Залишити коментар