parthner6

Олег Дулуб: «Команда була націлена на перемогу»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Львів» Олега Дулуба після зустрічі з ФК «Зоря» (Луганськ). Його підопічні здобули звитягу над своїми опонентами – 2:1.

– Дуже вдячний хлопцям, що дійсно зіграли дисципліновано, зіграли як одна команда. Враховуючи те, що нам потрібні очки, навіть не дивилися, хто бронзовий призер чи команда-аутсайдер. Набір залікових пунктів для нас зараз на першому місці. В роздягальні ще до матчу я казав, що грати у футбол і перемагати – дві різні речі. Саме тому, сьогодні команда була націлена на перемогу і ми дуже щасливі, що це вдалося зробити.

– У другому таймі «Зоря» ще більша додала. Наприкінці матчу взагалі була справжня облога воріт. Як Ваша команда витримала таку навалу?

– Усе вдалося завдяки командній грі, перш за все. Ми готувалися до матчу із «Зорею» наполегливо. Увесь тиждень був присвячений моделюванню гри проти цієї команди з виходами у контратаки. Нам це виконати вдалося особливо в першому таймі. Втім, якби ми використали хоча б половину своїх моментів, то рахунок ще б трохи змінився.

– Сьогодні у складі команди дебютував Роман Михайлів. Також у заявці був молодий Сергій Давидов. Наскільки ви у найближчому майбутньому розраховуєте на цих виконавців?

– Ми дійсно розраховуємо на цих вихованців. Будь-яка команда завжди сильна завдяки своїм вихованцям. Щодо Романа Михайліва, то, на мій погляд, він уже потенційно сильніший за Алваро на даний момент. Можливо, єдина перевага останнього – це досвід. Втім, досвід можна набути. У всіх командах завжди пріоритет надається молодим вихованцям свого клубу. Я дуже радий, що йому вдалося дебютувати у цій грі, бо його перший матч у складі був з «Минаєм». Втім, це була товариська зустріч, у якій він по першому тайму, тим не менш, був найкращим на полі. Він заслужив на цей дебют своєю грою, своїм відношенням, своєю роботою на тренуваннях. Те ж стосується і Сергія Давидова.

– Стосовно Алваро. Доволі несподівано його не виявилося у заявці на поєдинок із «Зорею». Чому?

– У будь-якій команді жоден футболіст не може бути вищим за команду. Я сказав це гравцям напередодні матчу. Якщо гравець протиставить себе команді, йому не місце в цій команді. На мою думку, краще робити акцент на місцевих виконавців, які будуть змагатися за емблему клубу, які будуть віддаватися грі. Майбутнє все покаже.

Пресслужба ФК «Львів»

Залишити коментар