parthner6

«Львів» переграв «Зорю»

У 15-ому турі VBET ліги сезону 2021/22 ФК «Львів» на домашньому полі зустрічався з ФК «Зоря» (Луганськ). За підсумками матчу «містяни» святкували перемогу – 2:1.

Якщо у звітах футбольних поєдинків можна часто зустріти «жваво розпочали», то тут старт зустрічі був насправді реактивним. Шина відзначився своїм голом вже на першій хвилині. Бразилець розстріляв Мацапуру з близької відстані. Перед цим «Львів» організував злагоджену атаку.

Після пропущеного м’яча луганці зовсім не знітилися. Підопічні Віктора Скрипника розпочали свою звичну гру першим номером та регулярно створювали напругу поблизу наших володінь. За такого перебігу подій «містяни» почали діяти в улюбленій манері – контратаки.

Одна з таких могла завершитись ще одним голом на 10-й хвилині. Ернест протиснув на куті штрафної свого опонента та виконував гострий простріл вздовж воріт. Ніхто таку класну нагоду, на жаль, завершити не зумів. Гості небезпечно відповіли зі стандарту.

На 18-й хвилині Булеца виконав удар на техніку, але Ільющенков зіграв надійно та відбив кулю. Після цього «Зоря» продовжувала нарощувати свою перевагу у володінні м’ячем, але без особливих шансів попереду.

Після наступного моменту у матчі рахунок змінився вдруге. На 31-й хвилині Грисьо виконав навісну передачу на Ернеста. Ганець вирішив знову прострілювати і не прогадав. М’яч знайшов ногу Цвека і той випадково переправив сферу у власні ворота. Від такого удару луганці не змогли оговтатись аж до завершення тайму. До перерви рахунок більше не змінювався.

Другий тайм розпочався із потрійної заміни від «Зорі». Віктор Скрипник, зокрема, вдався до зміни капітана Хомченовського та бомбардира Шахаба. «Чорні коти» вийшли рішуче переламувати хід зустрічі. Стартові хвилини тайму, втім, минули доволі рівно. Обидві команди ніби забули про першу половину матчу, тому було багато боротьби за центр поля.

На 56-й хвилині перспективну нагоду мав «Львів». Ременяк отримав довгий пас від Ільющенкова та вирізав передачу на лінії воротарської. Шина мав опинитися на ударній позиції, але до м’яча таки не дістався.

Забили натомість гості. На 64-й хвилині Луньов вирішив завдати пострілу з-за меж штрафного майданчика. Така ситуація була відверто несподіваною. Не був до неї готовим і Ільющенков. «Зоря» скоротила відставання у рахунку до одного голу. Після цього гра стала максимально напруженою.

Зняти цю напругу на 73-й хвилині міг Махмутовіч. Віцекапітан «синьо-золотих левів» навіть забив після подачі зі стандарту, але арбітр зафіксував фол в атаці. Попри претензії з боку господарів, рахунок таки не змінився.

Після цього розпочалася десятихвилинка тотальної домінації луганців. Суперники щільно присіли на нашу штрафну, але до серйозної небезпеки справа тривалий час не доходила. На заключному відрізку поєдинку «Зоря» влаштувала справжнісіньку облогу воріт «Львова», але бажаного результату це їй так і не принесло.

2:1 – «Львів» обіграв «Зорю» у багатому на видовище матчі.

VBET ліга. 15 тур
20 листопада. 14:00
м. Львів. Стадіон «Арена Львів»

Арбітр матчу: Юрій Іванов (Донецька обл.)
Асистенти арбітра: Юрій Федорак (Івано-Франківськ), Ігор Дебенко (Івано-Франківськ)
Четвертий арбітр: Дмитро Панчишин (Харків)
Спостерігач арбітражу: Юрій Власенко (Київ)
Делегат УАФ: Віктор Наскалов (Закарпатська обл.)

«ЛЬВІВ» – «ЗОРЯ» – 2:1 (2:0)
Голи: Шина, 1 – Цвек, 31 (А/Г), Луньов, 64
Попередження: Ернест, 10, Довгий, 47, Ільющенков, 90 – Шахаб, 24, Кабаєв, 86

«Львів»: Ільющенков, Бусько, Шина (Нич, 73), Якімець, Політило (Крушинський, 89), Ернест (Михайлів, 90+1), Лека, Ременяк (Фране, 73), Грисьо (Семенів, 73), Довгий (к), Махмутовіч
Запасні: Костик, Давидов, Хамелюк, Сорокін
Головний тренер: Олег Дулуб

«Зоря»: Мацапура, Фаворов, Імереков, Цвек, Снурніцин (Жуніньо, 46), Хомченовський (к) (Кабаєв, 46), Булеца, Громов (Крістіан, 84), Гладкий, Аллахяр (Фрімпонг, 84), Шахаб (Луньов, 46)