parthner6

«Львів» та «Минай» розійшлися миром у спарингу

«Містяни» активно заповнюють паузу у чемпіонаті, пов’язану з матчами національних збірних. У рамках контрольного матчу львів’яни на виїзді зіграли внічию з ФК «Минай» – 2:2.

На правах господарів гру активніше розпочав «Минай». Закарпатці діяли більш гостро та без особливих компромісів у боротьбі. Такий жвавий старт доволі швидко приніс свої плоди.

Уже на 9-й хвилині Месхі отримав м’яча на лінії воротарської зони та впевнено реалізував свою спробу. Після пропущеного голу «містяни» не стали мчати вперед стрімголов. Підопічні Олега Дулуба спершу намагалися взяти м’яч під свій контроль, а вже тоді розвивати власні наступальні дії. Суперники тим часом обрали стиль гри на контратаках, який, до слова, був більш дієвим. Про це свідчить хоча б те, що моментів у першій половині першого тайму поблизу воріт Костика було більше. Зокрема, М’якушко виходив на ударну позицію, але замість пострілу таки вирішив віддавати передачу. Асист не вдався, атаку було змарновано. «Львів», своєю чергою, одну зі своїх небагаточисленних нагод використав.

На 33-й хвилині Ернест доборовся до кінця та пробивав по воротах господарів. Удар видався несильним, але і Підківка, який захищав браму «Миная», зіграв не зовсім вдало. Паритет було відновлено. На перерву команди так і пішли за нічийного результату.

У другому таймі все відбувалося за іншим сценарієм. Тепер вже більше на загострення діяли «синьо-золоті леви», а вихід досвідчених Політила та Довгого на заміну додали грі збалансованості. До речі, саме ці двоє якраз і зробили наступний гол «Львова».

На 54-й хвилині Політило виконав націлену подачу з кутового, а Довгий її замкнув. Все максимально просто та ефективно. Далі пішла відкрита гра, але конкретних нагод відзначитись довгий час не було.

Наступна перспективна можливість у матчі одразу ж завершилася голом. Кулієв запустив у відрив Станковича і той своїм точним ударом знову відновив нічийний рахунок у поєдинку. Вже невдовзі асистент Кулієв міг вивести свій колектив вперед, але після його дотику до м’яча ворота «Львова» врятувала стійка.

Згодом у кожної з команд було ще по декілька моментів для голу, але м’яч до фінального свистка у жодній із сіток воріт більше не побував. 2:2 – «Минай» та «Львів» у контрольній грі подарували видовище, але сильнішого не виявили.

«Минай» – «Львів» (2:2)

Голи: Месхі, 9, Станкович, 82 – Ернест, 33, Довгий, 54

Склад 1 тайм: Костик, Бусько (к), Лека, Романчук, Михайлів, Семенів, Сорокін, Хамелюк, Ременяк, Ернест, Шина

Склад 2 тайм: Ільющенков, Бусько (к), Махмутовіч, Лека, Крушинський, Якімець, Довгий, Політило, Грисьо (Михайлів, 82), Ернест (Нич, 64), Шина (Ременяк, 78)

Варто відзначити, що свій наступний офіційний матч наша команда проведе у суботу, 20 листопада. На «Арені Львів» зустрінемося із луганською «Зорею».