parthner6

Олег Дулуб: «Ми не змогли реалізувати моменти, які мали»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Львів» Олега Дулуба після зустрічі з ФК «Десна» . Його підопічні поступилися – 0:2.

– Перші емоції після матчу – негативні. Адже ми очікували іншої гри. Ключовим моментом стала втома гравців після трьох важких виїзних матчів. Всі м’ячі, у тому числі й ті, які ми пропускали поза штрафним, пов’язані саме із цим.

– З чим пов’язана гірша гра команди у другому таймі?

– Футбол – гра, яка побудова на помилках. Грати в цих помилках – це вже майстерність і техніка гравців. У першому таймі ми дійсно мали більше вдалих моментів. Потім почали дивитись, хто помилився, хто і що саме зробив не так. Треба розуміти, що у перші 2-3 хвилини другого тайму нас просто затиснули на стандартах. Ми навіть не могли вийти на чужу половину поля. Коли помилки йдуть одна за одною, то це дуже демотивує.

– Як Ви оціните заміни у матчі? Адже, здається, вони не зіграли, як мали би…

– Усі заміни, які ми робили, ми робили для підсилення атаки. Ми навіть змінювали Буська на Семеніва, гравця оборони на гравця атаки. Випускали тих хлопців, які могли б додати нам швидкості. Але швидкість у такій грі – це ще не все. У такому протистоянні потрібна ще й майстерність. Ми мали моменти, але ми їх не реалізували.

– Які санкції будуть застосовані до вилученого з червоною карткою Романчука?

– Не думаю, що будуть якість санкції, – це ігровий момент. Олександр сам не зміг пояснити чому так діяв на “рівному місці” у центрі поля. Пов’язую це із психологічною втомою гравців.

Пресслужба ФК “Львів”

Залишити коментар