parthner6

«Львів» поступився «Десні»

У 14 турі VBET ліги сезону 2021/22 ФК «Львів» на домашньому полі зустрічався з ФК «Десна» (Чернігів). За підсумками матчу «містяни» зазнали поразки – 0:2.

Стартові хвилини зустрічі минули під акомпанемент відкритої гри. Активно намагалися підступи до воріт суперників обидві команди. До ударів у площину справа так і не доходила, тому вже невдовзі головні події розвивалися здебільшого у центрі поля.

Як львів’яни, так і чернігівці намагалися, перш за все, взяти м’яч під свій контроль, а вже тоді думати про наступальні дії. Не можна сказати, що було і багато боротьби. Перших пів години протистояння просто минули без особливо цікавих моментів для поціновувачів захопливого футболу.

Перший по-справжньому небезпечний епізод трапився на 37-й хвилині. Якімець завдяки своїй наполегливості прорвався по флангу та виконав простріл до штрафного майданчика. На ударній позиції опинився Зозуля, який пробивав у дотик. Постріл прийшовся у захисника «Десни», тому голу у моменті так і не сталося. Як згодом з’ясувалося, нагода «Львова» стала реально першою та останньою для взяття воріт у першому таймі загалом.

До перерви рахунок не змінився.

Дебютні миттєвості другого тайму точно за гостями. Підопічні Олександра Рябоконя у перерві зробили дві заміни, які були спрямовані на загострення. На полі одночасно з’явилися Картушов та Будківський.

Уже на 52-й хвилині такі зміни принесли результативну користь. Картушов з другої спроби знайшов подачею на підступах до штрафного майданчика львів’ян Калітвінцева. Хавбек «Десни» впіймав м’яча на льоту та забив неймовірної краси гол. «Містянам» відступати вже було нікуди.

Команда почала активно нав’язувати свою присутність на чужій частині поля. Своїми подачами зі стандартних положень постійно був багатообіцяючим Політило. Подовгу, втім, такі шанси не призводили навіть до ударів по воротах.

У проміжку, коли «Львів» активно намагався ліквідувати відставання у рахунку, «Десна» зовсім нечасто робила вилазки вперед. Зокрема, на 64-й хвилині Картушов хотів записати до асисту ще й забитий м’яч, але до цілі забракло кілька десятків сантиметрів. Його партнер по команді був більш влучний.

На 82-й хвилині Завійський вирішив пробити з дальньої дистанції та не прогадав. Ільющенков до такого був не готовий та вже невдовзі був змушений виймати сферу із сітки власних воріт. У двох наступних атаках гості взагалі могли доводити справу до розгрому.

Хороші моменти мали почергово Калітвінцев та Селін, але жоден забити так і не зумів. До завершення гри у львів’ян нагод забити бодай один гол так і не було. Додатковим ударом для нас стало ще й те, що у компенсований арбітром час пряму червону картку отримав Романчук. Чернігівці спокійно довели зустріч до впевненої звитяги.

0:2 – «Львів» удома зазнав поразки від «Десни».

VBET ліга. 14 тур
7 листопада. 19:30
м. Львів. Стадіон «Арена Львів»

Арбітр матчу: Віктор Копієвський (Кропивницький)
Асистенти арбітра: Дмитро Оганєсян (Луганськ), Євген Данильченко (Луганськ)
Четвертий арбітр: Олександр Дердо (Чорноморськ)
Спостерігач арбітражу: Ігор Хіблін (Хмельницький)
Делегат УАФ: Михайло Прозоровський (Вінниця)

«Львів» – «Десна» – 0:2 (0:0)
Голи: Калітвінцев, 52, Завійський, 82
Попередження: Нич, 21, Зозуля, 40
Вилучення: Романчук, 90+2

«Львів»: Ільющенков, Бусько (Ременяк, 69), Романчук, Якімець, Політило (Шина, 76), Ернест (Семенів, 69), Лека, Нич (Крушинський, 54), Зозуля (Алваро, 54), Довгий (к), Брікнер
Запасні: Костик, Фране, Грисьо, Махмутовіч
Головний тренер: Олег Дулуб

«Десна»: Мисак, Сафронов, Цимбалюк, Масалов (Картушов, 46), Болбат, Домбровський, Тотовицький (к) (Селін, 80), Калітвінцев, Завійський, Безбородько (Будківський, 46), Шевцов
Запасні: Литовка, Ковтун, Арвеладзе, Белич, Селін, Юрченко, Дегтярьов
Головний тренер: Олександр Рябоконь

Варто відзначити, що ця поразка стала першою для «синьо-золотих левів» у протистояннях з «Десною» за останні два сезони УПЛ.

У минулому чемпіонаті, нагадаємо, чернігівці двічі поступилися «містянам» по 0:1. Наступний поєдинок у рамках VBET ліги «Львів» проведе також на домашньому полі. 20-ого листопада на «Арені Львів» зустрінемося з луганською «Зорею».