parthner6

Сергій Кузнєцов: «Як показав матч, у нас не спрацювали заміни»

Післяматчеві коментарі тренера ФК «Колос» (Ковалівка) Сергія Кузнєцова після зустрічі з ФК «Львів». Його підопічні у домашній грі поступилися своїм опонентам – 0:1.

«В епізоді з пропущеним голом не виконав установку Ренан. Він не знаходився у тій точці, де мав би знаходитись. Якби він зробив усе правильно, як ми і домовлялися, м’яч просто не потрапив до штрафної. У ту зону, де з ним зустрівся футболіст, який забивав гол.

Важко сказати, чому сьогодні не спрацював наш план на гру. Не вистачає нам виконавчої майстерності. Володіли територіальною перевагою, комбінували, але входів до штрафної і гольових моментів було мінімум.

Звичайно, ми готуємося до стандартів. Маємо окремі теорії по стандартах, ми дивимося відео, ми працюємо над тренуваннях над цим компонентом. Вивішуємо у роздягальні інформацію по стандартах. Як потрібно діяти в обороні та в атаці. Ми просто не робимо те, що потрібно, аби забивати з таких положень та відповідно не пропускати.

Не думаю, що далася втома після кубкової гри. У нас була ротація, намагалися рівномірно розподілити сили. Особливо це стосується атакувальної групи наших футболістів. Йдеться про всі три матчі у цьому ігровому циклі.

Як показав матч, у нас не спрацювали заміни. Вони не допомогли, а навпаки просто послабили нашу гру. Це було неочікувано. Обидві команди були після кубкових поєдинків. «Львів» узагалі зіграв 120 хвилин, тому ми сподівалися наприкінці поєдинку додати завдяки замінам. Втім, усе сталося зовсім по-іншому», – зазначив Сергій Кузнєцов у коментарі телеканалам «Футбол».

Інформаційна служба ФК «Львів»

Фото: Footballua.tv

Залишити коментар