parthner6

«Львів» на виїзді переміг «Колос»

У 13-у турі VBET Ліги сезону 2021/22 ФК «Львів» на виїзді переміг ФК «Колос» з Ковалівки – 0:1.

Початок гри налаштував вболівальників на цікавий футбол. “Львів” не чекав ініціативи від ковалівської команди, а впевнено йшов уперед, намагаючись високо зустрічати опонента.

“Колос” не поступався і не нехтував моментами, щоб просуватися вперед – команда мала непоганий шанс після стандарту. На 5-й хвилині Павловець підрізав на дальню штангу, але ніхто не допоміг замкнути момент.

Далі гру вели в центрі поля. Команда з Ковалівки кілька разів наближалась до львівських воріт, однак нічого крім метушні, не створювала.

“Містяни” перейняли ініціативу на 22-й хвилині: Політило зробив навіс зліва на Романчука. Але йому не вдалося акцентувати на воротах. “Колос” одразу ж відповів: Ілющенков зловив м’яч від Мілька, який бив зі штрафної.

На 40-й хвилині Довгий вийшов на ударну позиція, але захист “Колоса” спрацював злагоджено. Брікнер зробив ще одну спробу вивести “Львів” вперед на останній хвилині першого тайму, однак Волинець спокійно зупинив м’яч.

На перерву пішли не відкривши рахунок.

Другий тайм львів’яни розпочали агресивною грою. Довгий запресингував Нгамбу, забрав м’яч і віддав пас на Нича, який мав усі шанси забити. Проте футболіст вирішив перестрахуватися: скинув м’яч, хоч і перебував на ударній позиції. Це рішення було фатальним – “Львів” не зміг відкрити рахунок.

Здавалось, що обидві команди більше думали про оборону, тому що більшість атак були невдалими. І “Колос”, і “Львів” перейшли у повільний темп та довгі закиди. Також часто затримувались у центрі поля.

“Містяни” відкрили рахунок на 83-й хвилині. Ернест вдарив, Волинець відбив. Але Романчук добив. М’яч залетів у порожні ворота – 0:1. Здавалося, що захист “Колоса” просто спостерігав за грою, ніяк не намагаючись запобігти атаці на власні ворота.

Після цього господарі поля, здається, втратили бажання догравати матч і не створили жодної небезпеки. “Львів” теж не поспішав бігти вперед.

0:1 – гра закінчилась перемогою “синьо-золотих левів”, що допомогло їм вирватися із зони вильоту в УПЛ.