parthner6

«Львів» вийшов у чвертьфінал Кубку України

У 5 раунді (1/8) Кубка України «Львів» переміг на виїзді ФК «Альянс» (Липова Долина) – 1:1 (2:3).

На стадіон команди вийшли без підтримки глядачів – такими є вимоги карантинних обмежень.

“Містяни” з перших хвилин контролювали м’яч та намагалися атакувати. Грали поблизу воріт “Альянсу” – і це увінчалося успіхом. Ернест владо підсік м’яч у штрафній господарів, після чого Бусько потужно пробив у дальню стійку. Гості відкрили рахунок – 0:1.

Сумська команда довго не відсиджувалась і теж пішла в атаку. Відігралися швидко: вже на 19-й хвилині рахунок зрівняв Карноза. Футболіст пробив сходу після вдалого пасу Ярошенка.

На 26-й хвилині Карноза ще раз хотів вразити ворота Львова, але голкіпер “містян” вистояв і врятував команду.

Далі матч розвивався динамічно, моменти мали обидві команди. “Львів”, вже традиційно, намагався грати на контратаках, а от господарі показали якісну гру в пас. Проте забити у першому таймі більше не вдалося.

На перерву пішли за рівного рахунку – 1:1.

Другий тайм почали жваво. Перша спроба пробити була від сумської команди, однак м’яч пролетів над воротами.

На 50-ій хвилині Довгий пробивав, але влучив у стійку воріт противників. Бажинський команду не рятував. Ще один шанс запустити м’яч у ворота “Альянсу” Довгий отримав після подачі з лівого флангу на 67-й хвилині. Але півзахисник пробив в сторону від воріт.

У подальшому господарі намагалися утримати контроль над м’ячем і грати на “львівській” стороні поля.

“Львів” відповів ударом Брікнера у дальну штангу, але голкіпер “Альянсу” відзеркалив атаку.

У другому таймі сильнішого не визначили, тому гра продовжилась овертаймами.

“Львів” одразу задав тон – “містяни” домінували на полі та атакували суперника.

На 92-й хвилині Якимець вийшов на лінію атаки, але пробив вище воріт. Одразу на 95-й хвилині м’яч закрутив Шина, але воротар господарів знову захистив рахунок.

Наступним вразити ворота суперників “містянин” Семенів. На 102-й хвилині футболіст змусив понервувати Бажинського з лівого флангу. Після цього футболіст добивав з іншого боку, але приклав забагато сили – вище воріт.

Другий овертайм проходив повільніше: відчувалась втома обох команд. Єдиний небезпечний, але нереалізований, момент створив Агапов, який вийшов майже віч-на-віч з Ілющенковим.

У підсумку – серія пенальті, під час якої воротарі зробили по сейву, гравці, що б’ють, допустили кілька безбожних промахів, а вирішальний удар завдав львів’янин Семенів.

Кубок України
1/8, 5 раунд,
28 жовтня, 14:00

АЛЬЯНС – ЛЬВІВ 1: 1 (пін. 2:3)

Голи: Карноза (19) – Бусько (13).
Післяматчеві пенальті реалізували: Шмигельський , Пікуль – Шина, Зозуля, Семенів.
Не реалізували:
 Осадчий (промах), Герт (воротар), Агапов (промах) – Политило (воротар), Сорокін (промах)

Альянс: Важинський, Пісний (Осадчий, 77), Герт, Пікуль, Неплях, Шарай (Бойко, 76) , Ярошенко (Шмигельський, 62), Агапов, Карноза (Промінець, 62), Лебеденко, Загінайлов (Сидоренко, 83).

Львів: Іллющенків, Бусько (Сорокін, 78), Лека, Брікнер, Зозуля, Довгий, Политило, Якимець, Альваро (Ременяк, 46), Нич (Шина, 71), Ернест (Семенів, 55).

Попередження: Шарай (65), Сидоренко (103) – Довгий (21), Брікнер (44), Зозуля (76), Ременяк (101).