parthner6

«Львів» та «Чорноморець» поділили бали

У 12-у турі VBET ліги сезону 2021/22 ФК «Львів» на виїзді зустрічався з ФК «Чорноморець» (Одеса). За підсумками протистояння було зафіксовано паритетні 1:1.

Дуель розпочалася у дуже спокійному темпі. Стартової активності не демонструвала жодна з команд. Колективи вважали за потрібне докладніше вивчити манеру гри одне одного, а вже потім розгортати власні атакувальні дії.

Починаючи з 10-ї хвилини «Чорноморець» почав діяти більш наполегливо попереду, але без особливого зиску. Львів’яни ж намагалися грати від оборони та, перш за все, хотіли взяти м’яч під свій контроль.

Ближче до екватору тайму більш жваву гру на загострення демонстрували вже «містяни». Зокрема, на 25-й хвилині Політило виконав класну подачу зі штрафного, але партнери по команді такий шанс реалізувати не змогли.

На 30-й хвилині свою реальну нагоду відзначитись мали вже господарі. Вантух пройшов по флангу виконав подачу до штрафного майданчика гостей. Цітаїшвілі вискочив з-за спини Якімця та пробивав у дотик. Сфера промайнула вище воріт.

Надалі було багато боротьби у центрі поля та чимало позиційних зіткнень. Перевагу важко було віддати бодай комусь.

Вболівальникам такий футбол точно не був цікавим. Можна було знайти виправдання тільки у тому, що тривала битва сусідів по турнірній таблиці.

На перерву команди пішли за нульової нічиєї.

На старті другого тайму склалося враження, що колективи і не робили паузу у зустрічі. Така ж рівна гра, яка була і в першому таймі, продовжилася. Гольова засуха тривала, а разом з тим зростав і градус протистояння.

Для кожного перемога була неймовірно важливою, тому перший забитий м’яч мав надати матчу ще більшого імпульсу. На 66-й хвилині трапився момент, який за такого паритетного перебігу точно був перспективним. Брікнер підступно пробивав попід стінкою зі штрафного удару. Кучерук зафіксувати м’яча не зміг, але перевів кулю у безпечну зону.

На 71-й хвилині продемонстрував як слід реалізовувати моменти вже «Чорноморець». Михайленко наважився на удар з далекої відстані та не прогадав. Політ м’яча підкоригував рикошет від Леки. Ільющенков до такого готовий не був.

На 76-й хвилині «Львів» був близький до того, аби пропустити вдруге. Смирний після удару головою влучив у поперечину. Вже після наступної атаки раділи львів’яни. Романчук виписав високу навісну передачу до карної зони одеситів. Ернеста залишили без нагляду і ганець із близької відстані розстріляв Кучерука.

Рівний рахунок знову став актуальним. Гра, тим не менш, після суттєво пожвавилась.

Почергово у діях на атаку можна було побачити як одних, так і інших. На 90-й хвилині наша команда цілком закономірно могла вириватися вперед у рахунку. Після подачі зі штрафного Нич зустрівся із м’ячем на лінії воротарської зони. Нападник вирішив пробити через себе. Вийшло ефектно, але неефективно.

У компенсований арбітром час Смирний знову перевірив на міцність поперечину воріт «Львова». Цього разу гравець пробивав після класного пропускання від Ваната, але знову відзначився. Крапкою у двобою став далекий постріл від Брікнера. Кучерук забрав сферу до своїх рук та, по суті, завершив матч.

1:1 – «Львів» з «Чорноморцем» сильнішого не виявили.

VBET Ліга. 12 тур

23 жовтня. 19:30

м. Одеса. Стадіон «Чорноморець»

Арбітр матчу: Олександр Солов’ян (Київ)

Асистенти арбітра: Станіслав Марулін (Херсонська обл.), Тарас Клименко (Київ)
Четвертий арбітр: Ярослав Кузик (Мукачево)
Спостерігач арбітражу: Юрій Власенко (Київ)
Делегат УАФ: Андрій Таран (Київська обл.)

«Чорноморець» – «Львів» – 1:1 (0:0)

Голи: Ернест, 77 – Михайленко, 71

Попередження: Путря, 39, Цітаїшвілі, 55, Вачіберадзе, 65 – Брікнер, 31, Зозуля, 54, Грисьо, 86

«Чорноморець»: Кучерук, Дубко, Біловар, Вантух, Путря (к), Кузик (Авагімян, 70), Михайленко, Вачіберадзе (Ісаєнко, 69), Смирний, Цітаїшвілі, Бугай (Ванат, 70)

Запасні: Паламарчук, Скорко, Тлумак, Кравченко, Брагару

Головний тренер: Юрій Мороз

«Львів»: Ільющенков, Романчук, Ернест, Якімець (Ременяк, 59), Політило, Брікнер, Алваро (Семенів, 67), Зозуля (Грисьо, 75), Фране (Нич, 59), Довгий (к), Лека

Запасні: Костик, Крушинський, Сорокін, Бусько, Шина

Головний тренер: Олег Дулуб

Нагадаємо, що у минулому турі “Львів” мінімально поступився Варто відзначити, що ця нічия не задовольнила жодну з команд. По фінальному свистку розпач був помітний на обличчях гравців як «Чорноморця», так і «Львова».

Боротьба колективів за виживання тільки набирає обертів. У наступному турі «містяни» продовжать свій вояж по Україні. На виїзді зіграємо з ФК «Колос» (Ковалівка).