parthner6

Олег Дулуб: «У зустрічах з такими командами як «Динамо» повинна бути система»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Львів» Олега Дулуба після зустрічі з ФК «Динамо» (Київ). Його підопічні поступилися опонентам у домашньому матчі – 1:4.

– Знаєте, ми довго аналізували «Динамо». Це доволі системна команда. Гравцям сказав, що система може бути переграна тільки системою. Той м`яч, який ми забили, був зі стандартного положення, із застосуванням VAR, – але таки відзначились. Втім, згодом була невпевненість в опорній зоні і на додаток помилка воротаря. У таких матчах не буває дрібниць. Я вважаю, що київське «Динамо» на сьогоднішній день – одна з найсильніших команд в Україні.

– Олеже Анатолійовичу, воротарська помилка – це один гол. Все решта – це індивідуальна майстерність чи щось інше?

– Повторюся, що у зустрічах з таких командами повинна бути система. Йдеться про систему захисту, систему атаки. Спершу після забитого м’яча був одразу і пропущений, і на 45+ хвилині була пропущена контратака. Ми це про це попереджали. Цим якраз і сильне київське «Динамо». Взяти навіть 4-ий м’яч. Цей гол виник з опорної зони після рикошету. Там повинні були знаходитись опорні півзахисники та підбирати м`яч.

– Як мотивували команду перед грою?

– Мені здається, що у таких поєдинках як проти «Динамо», особливої мотивації не потрібно. Утім, для нас кожна гра важлива. Нам необхідний набір очок. Саме тому перед матчем я сказав хлопцям, що хороші гравці мотивують себе самі, а великі гравці мотивують усіх навколо себе.

– Ви задоволені діями команди у матчі?

– Важко одразу по гарячих слідах коментувати, бо зазвичай я беру час на більш ретельний аналіз. Одна справа, коли переважає емоційний стан, – як зараз. Зовсім інше – вмикати холодну голову, аналізувати де і що саме не вдалося. Від цієї гри потрібно відштовхуватись та йти далі. Попереду у нас три дуже важкі виїзди: матчі проти «Чорноморця» та «Колоса» в чемпіонаті та зустріч із «Альянсом» у Кубку України.

Пресслужба ФК «Львів»

Залишити коментар