parthner6

Львів’яни програли “Динамо” на домашньому полі

У 11-у турі VBET Ліги сезону 2021/22 ФК «Львів» на домашньому полі суттєво поступився ФК «Динамо» – 1:4.

Гості домінували від початку гри. Київська команда впевнено атакувала “містян” та не впускала їх у свою частину поля. “Синьо-жовті леви” намагалися виключити появу вільних зон за рахунок компактної розстановки.

Перший небезпечний момент динамівці створили на 6-й хвилині. Де Пена пробивав головою, однак Костику вдалося відбити м’яч. Його перехопив Супряга, але не влучив у порожній кут з меж воротарського. Через дві хвилини пробивав Буяльський – м’яч зрізався з ноги і полетів вище воріт.

Далі “Динамо” не пришвидшувало гру, а “Львів” майже усім складом перебував на своїй частині поля. Через це всі намагання гостей підібратися до львівських воріт у прямому сенсі грузнули в обороні.

Після 20-ї хвилини “містяни” вперше вийшли до штрафної суперників, але жодної небезпеки для гостей не створили.

Шанс для “Львова” випав на 35-й хвилині. М’яч вдарився об руку Миколенка – пенальті. 11-метровий пробивав Фране Чір’як. Він вдарив прямо в центр “біло-синіх” воріт, при цьому вклавши Бущана в кут. 1:0 – “містяни” відкрили рахунок зустрічі.

Гол оживив “Динамо”. Київська команда відігралась одразу. Миколенко віддав пас на Буяльського, а той у свою чергу блискавично прострілив у ближній кут, не давши львівському голкіперу зорієнтуватися. На 40-й хвилині “Динамо” могло забити ще один м’яч, але Де Пена знову відправив кулю вище воріт.

Другий гол “біло-сині” таки реалізували. У додатковий час Циганков після пасу від Шепелєва вдарив у “дев’ятку”. Костик не зловив.

На перерву пішли за переваги гостей.

У другому таймі “Динамо” продовжувало насідати. Але господарі намагались перебирати м’яч, поводячись не так привітно, як у першому таймі.

На 51-й хвилині Костик зчитав простріл Вітіну і зловив м’яч у руки. Однак динамівець не заспокоївся і розіграв комбінацію у штрафній зоні львів’ян. Кулю прийняв Гармаш і з меж воротарського пробив кіпера. Рахунок змінився не на користь “містян” – 1:3.

“Синьо-жовті леви” відчайдушно намагалися відігратись. Ременяк пробив низом по центру, але це не склало проблеми для Бущана. По-справжньому небезпечний момент поблизу київських воріт “Львів” створив на 71-й хвилині. Алваро пройшов двох гравців “Динамо” і спасував на Шину – м’яч пролетів біля хрестовини.

73-я хвилина і Бущану знову довелося рятувати ворота киян. Чир’як віддав пас п’ятою на Ременяка, а той впевнено відправив м’яч у ворота.

Далі динаміка гри пішла на спад. Обидві команди сповільнились та допускались частих помилок у передачах. Проте динамівцям удача посміхнулась ще раз. На 83-й хвилині Гармаш оформив дубль з-за меж штрафного. Гол можна назвати щасливою випадковістю, адже траєкторію м’яча вдало для “біло-синіх” змінив рикошет.

На останніх хвилинах і “Львів”, і “Динамо” намагались тиснути один на одного, проте рахунок не змінився. 1:4 – динамівці здобули впевнену перемогу.

VBET Ліга. 11 тур

16 жовтня. 17:00

м. Львів. Стадіон «Арена Львів»

Арбітр матчу: Катерина Монзуль (Харків)

«Львів» – «Динамо» – 1:4

Голи: Чірьяк (36) – Буяльський (38), Циганков (45 + 1), Гармаш (58, 83).

Попередження: Брікнер (82) – Миколенко (35), Де Пена (42), Вітіньо (87)

«Львів»: Костик, Зозуля, Брикнер, Лека, Якимець, Чірьяк (Сорокін, 80), Довгий, Грисьо (Ременяк, 60), Політило (Шина, 46, Крушинський, 76), Ернест, Нич (Альваро, 46).

Запасні: Ольховий, Сорокін, Бусько, Ременяк, Семенів, Крушинський, Шина, Альваро, Хамелюк

Головний тренер: Олег Дулуб

«Динамо»: Бущан, Тимчик, Кендзьора, Сирота (Шабанов, 74), Миколенко (Караваєв, 46), Андрієвський, Шепелев, Циганков (Вербич, 74), Буяльський, Де Піна (Вітіну, 46), Супряга ( Гармаш,41).

Запасні: Нещерет, Сидорчук, Вербіч, Шапаренко, Шабанов, Гармаш, Караваєв, Вітінью Забарний

Головний тренер: Мірча Луческу

Нагадаємо, що у минулому турі “Львів” мінімально поступився “Дніпро-1″, а напередодні здобув свою першу перемогу, у виїзній грі з Минаєм”.