parthner6

«Львів» у контрольній грі подужав «Верес»

«Містяни» активно готуються до прийдешнього поєдинку Vbet ліги проти київського «Динамо». У рамках контрольного спарингу львів’яни обіграли ФК «Верес» (Рівне) – 2:0.

Перші хвилини зустрічі видалися доволі рівними. Відверто кажучи, від матчу офіційного, який команди відіграли кілька турів тому, ця гра суттєво не відрізнялася. Було багато боротьби, невелика кількість гольових моментів та чимало зіткнень у центрі поля.

Через одне з таких, до речі, пошкодження вже у дебюті тайму зазнав Якімець. У нашого захисника на швидкості влетів Шестаков. Гравці зіткнулися головами. Лікарі обох колективів мали чимало роботи у цьому моменті. Оборонець «Львова» невдовзі покинув поле, а от виконавець «Вереса» продовжив зустріч з пов’язкою на голові.

Такі епізоди не були поодинокими. Було помітно, що, попри товариський статус, гра таки відзначається принциповістю. Першого реального гольового шансу на дві команди слід було чекати аж до завершення першої половини поєдинку.

На 44-й хвилині Пасіч отримав шикарний пас з глибини та увірвався до штрафної зони львів’ян. Хавбек «Вереса» прибрав декількох опонентів одним фінтом та пробивав по воротах Костика. Коли голкіпер також, здавалося б, був відіграний, на допомогу прийшли самовідданні дії одного із наших захисників, який відчайдушно кинувся на м’яч. Загроза минула, а після неї вже невдовзі пролунав свисток на перерву.

У другому таймі колективи стали діяти трішки жвавіше. Ключовим у плані результативності став епізод на 65-й хвилині дуелі. Ернест змінив на полі Алваро та вже незабаром відзначився дублем. Спершу ганець розписався у порожніх воротах, коли захисники «Вереса» самі собі на рівному місці придумали небезпеку, а вже на заключній хвилині основного часу матчу львів’яни вдало розіграли кутовий. Ернест вдало зіграв головою та увігнав м’яча до сітки. Ці два голи стали єдиними та вирішальними у грі.

2:0 – «Львів» переграв «Верес» у контрольній зустрічі.

____________________________________________________________________

«Львів» – «Верес» (2:0)

Голи: Ернест, 82, 90

Склад 1 тайм: Костик, Брікнер, гравець на перегляді, Зозуля, Якімець (Бусько, 20), Грисьо, Фране, Довгий (к), Політило, Алваро, Нич

Склад 2 тайм: Костик, Брікнер, гравець на перегляді, Зозуля (Романчук, 61), Бусько (Ременяк, 75), Грисьо (Семенів, 61), Фране (Хамелюк, 70), Довгий (к) (Крушинський, 70), Політило (Сорокін, 61), Алваро (Ернест, 65), Шина

Варто відзначити, що свій наступний офіційний матч наша команда проведе у суботу, 16 жовтня. «Містянам» на домашньому полі належить зустрітись з чинним чемпіоном України – київським «Динамо».