parthner6

Василь Кобін: «Якщо нема результату – потрібно робити висновки»

Післяматчеві коментарі тренера ФК «Минай» Василя Кобіна після зустрічі з ФК «Львів». Його підопічні зазнали поразки – 1:2.

«Причина нашої поразки на поверхні. Ми програли підбирання, верхові дуелі, силові єдиноборства. За ті ігри, які ми провели у цьому сезоні, команда продемонструвала найслабший футбол. Тепер нам залишається тільки працювати. Провину за поразку повністю беру на себе. Не хочу по гарячих слідах робити якісь висновки. Тиждень був для нас дуже важким. Спершу ми поступилися у Полтаві, згодом програли матч Кубка, зазнали поразки і проти «Львова». Все тільки починається. Потрібно тримати удар і рухатись далі.

Як будемо виходити з такого піке? Це вже наші проблеми, мої особисті проблеми також. Будуть певні висновки, бо так продовжуватись не може. Була довіра до одних гравців, а зараз мій погляд на ситуацію трішки зміниться. Якщо нема результату, то потрібно робити якісь висновки.

Зараз недоречно говорити про дії виконавців, які не грали. Я задоволений тими гравцями, які вийшли у другому таймі, які не бояться грати у футбол. Вони це і робили, здійснювали тиск на суперника. На жаль, не вийшло. Будемо розбиратися у ситуації і дивитись далі», – зазначив Василь Кобін у коментарі телеканалам «Футбол».

Пресслужба ФК «Львів»

Залишити коментар