parthner6

Олег Дулуб: «Перемогли завдяки командному духу»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Львів» Олега Дулуба після зустрічі з ФК «Минай». Його підопічні здобули звитягу над своїми опонентами – 1:2.

«Дякую за добрі слова. Перемогли, перш за все, завдяки командному духу. Те, над чим ми працювали впродовж трьох тижнів, далося взнаки. Змінили психологію гравців. Як я акцентував перед матчем, на гербі «Львова» зображений лев. Ми повинні цьому гербу відповідати. Ми повинні бути левами на футбольному полі.

Зовсім не боялися випускати на поле той самий склад, що у кубковій грі. За це варто подякувати попередньому тренерському штабу. Фізичні кондиції гравців на достатньо високому рівні, який дозволяє проводити 3 матчі на тиждень. Інший момент стосується саме зіграності складу. Ми трішки змінили поєднання гравців на полі і для нас кожна гра чи то товариська, чи то офіційна, але все ж дає можливість робити крок вперед. Крім того, вельми вдячний нашим футболістам за їхню самовідданність. Те, як вони билися у тих трьох поєдинках, які були на тижні, заслуговує поваги. Був дуже важкий матч з «Металістом 1925», довгий переїзд, гра на Кубок України і знову довгий переїзд. Повернулися і одразу ж вирушили до Ужгорода. Це все потребує великих фізичних зусиль. Втім, повторюся, що цей матч ми виграли завдяки команді», – зазначив Олег Дулуб у коментарі телеканалам «Футбол».

Пресслужба ФК «Львів»

Залишити коментар