parthner6

Олег Дулуб: «Якщо ми не пропустили – значить рухаємося у правильному напрямку»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Львів» Олега Дулуба після зустрічі з ФК «Металіст 1925» (Харків). Його підопічні зіграли внічию зі своїми опонентами – 0:0.

– Думаю, ігрову перевагу у цьому матчі можна цілком спокійно поділити на два тайми. Перший тайм проходив з нашою перевагою. Другий, мабуть, все-таки через психологічні причини ми віддали контроль над м’ячем «Металісту» і притиснулись до своїх воріт. Втім, є і позитивний момент. Він полягає у тому, що вперше у цьому чемпіонаті команда зіграла «на нуль» позаду.

– Заключні хвилини були досить напруженими. Зокрема, пригадується момент зі штрафним ударом наприкінці, коли Ільющенков врятував команду. Як відреагуєте на те, що «Львів» мав реальні нагоди поступитися сьогодні?

–Маю чіткий маркер стосовно м’ячів, які пропущені у кінцівках матчів. Якщо таке трапляється, то є проблема десь всередині колективу. Дрібниць у футболі не буває. Якщо ми не пропустили – значить рухаємося у правильному напрямку. Стресостійкий колектив – це рішення поставлених завдань.

– Напередодні цього поєдинку ви чимало зазначали про важливість зміни психології гравців. По матчу з «Металістом 1925» ви уже побачили ці зміни?

– Якщо брати до уваги психологію, то, знаєте, це найбільш домінуюча складова у футболі. Вона перевершую тактику, техніку і фізпідготовку. Якщо це домінуюче, то неможливо це змінити за один день. Потрібно йти покроково, змінюючи психологію виконавців. Знаєте, чим хороший Львів? На емблемах завжди зображений лев. І у «Карпат» він був, і тут є. Сказав хлопцям, що вони повинні відповідати цій емблемі. Потрібно заробляти очки та змагатися як леви. Усе решта додасться.

– Наступна гра – кубкова дуель з ФК «Гірник-Спорт». На чому будете робити більший акцент: виступи у чемпіонаті чи можна розраховувати, що «Львів» і в Кубку України буде намагатись пройти якомога далі?

– Ми не розділяємо матчі на першочергові та другосортні. Як тільки ми це зробимо – одразу прийде розплата. Наступна гра для нас така ж важлива, як і попередня. В принципі, цю зустріч також можна використати, щоб, наприклад, перевірити нове поєднання гравців. Наразі не бракує місць, які нам потрібно закрити, щоб команда рухалася на дистанції. Найголовніше, втім, навчитися забивати м’ячі з тих моментів, які маємо.

– З чим пов’язана зворотня заміна Алваро?

– Заміна, яка відбулася з Алваро, зовсім не пов’язана з моїм задоволенням чи незадоволенням цим гравцем. Перш за все, це сталося через тактичну складову. В опорній зоні у нас виникла невелика дірка, і для того, аби її перекрити, нам потрібно було свіжого футболіста. Зрозуміло, коли лінія захисту зіграна, середина зіграна, то вибір завжди падає на гравців атаки. Це була повністю тактична заміна. Найбільш важке розташування команди – місце внизу турнірної таблиці. Саме тоді будь-яка осічка у грі за 6 очок може збільшити відрив від суперників або ж зберігає його, наприклад, до того ж «Металіста 1925». У нас є час на виправлення ситуації.

Пресслужба ФК «Львів»

Залишити коментар