parthner6

Ігор Йовичевич: «У такій бойовій грі головне – перемога»

Післяматчеві коментарі головного тренера СК «Дніпро-1» Ігоря Йовичевича після зустрічі з ФК «Львів». Його підопічні у виїзній грі здолали своїх опонентів – 0:1.

«Я і команда втомлені після такого бойового матчу, де поле заважало показати ще кращий, ефективніший футбол. Відкрили поєдинок дуже добре, з фантастичним голом Довбика і насправді знали, що цей ранній гол дасть нам стабільність, аби контролювати хід гри. Знаємо характеристику команди «Львова»: як вони розпочинають матч, як вони себе ведуть на полі. Класні довгі передачі виконують, а особливо від Брікнера. Планували постійно пресингувати їх у третій зоні, не давати їм виходити зі своєї частини поля. Це нам вдавалося робити у першому таймі, згодом вони трохи змінили структуру і додали ще кілька футболістів до нападу. Ми реагували також зміною схеми. Нельсон вийшов додати більшості у захисті. Дубінчак та Лучкевич також працювали на те, аби покрити усю ширину атаки «Львова». Вони мали свої моменти, ми теж мали свої моменти. Можливо, гра не була красивою для вболівальників, але здобули 3 дуже важливі очки для нас, для виконання наших цілей. Головне – перемога. Ефектність відійшла на другий план через стан газону. Коли Піхальонку чи Джурасеку тричі поспіль відскакує м’яч під час прийому – красномовна ознака. Від них просто так м’ячі не відскакують. Дуже важливо було зіграти інтелігентно, зрозуміти цей матч. Загалом, бойова перемога. Ідем далі. Відпочинем, а дехто з хлопців заслужено їде грати за збірну України, що для нас є великою честю. Довбик та Піхальонок – виконавці, які спричиняють чималий вплив як на гру команди, так і імідж клубу загалом. Ярмолюк, Батагов та Назаренко вирушають до молодіжних команд, що також є свідченням їхніх успішних виступів.

Не можу не відзначити по грі команду «Львова». Завдяки своїм довгим передачам вони захоплювали другий м’яч і через подачі мали достатньо моментів, аби вирвати нічию. З іншого боку свої шанси також ще мав і Довбик. Момент Русина? Він не може зрозуміти, що сталося, бо дуже добре в тому епізоді все зробив. У вирішальному епізоді підвело виконання. Хоча тут знову ж таки хочу наголосити на факторі поля. Шкода, що не було кращого поля. Тоді і гра, впевнений, вийшла б набагато яскравішою для вболівальників.

Проти команд, які нижче за нас у турнірній таблиці, повинні перемагати. Це наша ціль. Деколи виходить це зробити набагато меншими жертвами як, наприклад, з «Рухом», «Маріуполем». Втім, деколи важливо прочитати матч, зрозуміти, що дається, а що ні. Під час таких ігор необхідно перебудовуватись. Якщо є проблеми по ходу протистояння, то можна не соромитись і спокійно випускати третього центрального захисника, того-таки Нельсона. Матч не закінчується на 2-ій хвилині, коли забили, чи на 43-ій, коли ледь не пропустили. Лише після фінального свистка робимо висновки і рухаємося вперед», – зазначив Ігор Йовичевич у коментарі телеканалам «Футбол».

Пресслужба ФК «Львів»

Залишити коментар