parthner6

Анатолій Безсмертний: «Після забитого загубили впевненість і концентрацію»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Львів» Анатолія Безсмертного після поєдинку з ФК «Олександрія». Результат матчу – нічия, 1:1.

– Я би розділи матч на дві частини: перший тайм був дуже непоганим у нашому виконанні, непогано почали й другий, але після забитого загубили впевненість і концентрацію. Часто почали віддавати м’ячі суперникам, чим вони вдало скористалися. Після забитого голу більш вдало виглядала “Олександрія”: вони змогли нав’язати нам свою гру.

Щодо рахунку, то я думаю, що ми могли і програти. Але могли й виграти. І, дійсно, зараз переживаємо за це. 

– У порівнянні з матчем з “Ворсклою” Ви зробили, здається, 6 замін. Як ви оціните гру футболістів, які вийшли на заміну тих, хто грав у Полтаві?

– Я задоволений грою тих хлопців, які сьогодні потрапили під ротацію. Вони справді непогано виглядали. Хлопцям, які не хворіли, потрібен був відпочинок. Вони “наїлися”: 3 тижні ми тренувати 12 гравців, і ці 12 гравців потім виходили на поле. Це відобразилося на стані футболістів, зокрема, і в матчі з “Ворсклою”. 

– Прокоментуйте нереалізований пенальті Алваро.

– Як це прокоментувати… Будемо розбиратися.

– На останніх хвилинах пробивав Фране, і також вище воріт. Можливо, те, що команда не перемогла в матчі, можна пояснити невезінням?

– Можливо, такий фактор і є. Але везіння треба заслужити. Може, ми зараз на це не заслужили. Я вірю в те, що хлопці зберуться і вийдуть із психологічної ями. Вони хочуть вигравати і радувати вболівальників. Але бувають різні моменти: невдалі дні, ігри, які тебе ламають. Десь нам сьогодні вдавалося, але кінцівка була “змазаною”. 

Інформаційна служба ФК “Львів”

Залишити коментар