parthner6

«Львів» та «Олександрія» сильнішого не виявили

У 4-ому турі VBET ліги «Львів» поділив очки з «Олександрією» – 1:1.

Старт поєдинку видався більш продуктивним для господарів. «Синьо-золоті леви» одразу діяли попереду, що здивувало суперників.

«Олександрія» часто пропускала разючі атаки через швидкі фланги Ернеста та Грися. Білик працював, немов білка у колесі. Вже на 13-ій хвилині голкіпер гостей став головним героєм своєї команди. Воротар «аграріїв» потягнув пенальті від Алваро, який в епізоді вирішив пробивати у стилі Паненки. Виконання було не найкращим. Партнери підбадьорили бразильця та продовжили створювати небезпеку поблизу чужих воріт.

Суперники ж уперше потурбували наші володіння на 18-ій хвилині. Дебютна спроба атакувальних дій від підопічних Юрія Гури видалася суперперспективною. Одарюк вирвався на побачення з Ільющенковим та грамотно перекидував нашого голкіпера. М’яч пролетів за кілька сантиметрів від стійки.

Далі гра була рівною. Після спекотних стартових хвилин команди перейшли ближче до центру поля, де було чимало силових єдиноборств і зіткнень за позиції. Гольових моментів було небагато. Ковалець розбавив затишшя на 45-ій хвилині. Плеймейкер гостей розрядив гармату з 25 метрів та своїм пострілом влучив у поперечку воріт «Львова».

«Містяни» на цьому епізоді увагу не акцентували і вже у компенсований арбітром час здійснили свій похід по гол. Довгий заробив штрафний на лінії карного майданчика «Олександрії». Ренан зі стандартного положення був неперевершений. Нападник, немов рукою, поклав сферу точнісінько у «дев’ятку». Після гола у роздягальню від наших футболістів команди пішли на перерву.

На старті другого тайму гості швидко шокували підопічних Анатолія Безсмертного. Вже на 53-ій хвилині Спінеллі завершив забитим м’ячем ефектну комбінацію своєї команди. Італієць пробив не сильно, зате влучно.

Відновивши паритет, «Олександрія» продовжила нагнітати поблизу наших воріт. Потужно з-за меж штрафного бив Калюжний, але удар пройшов повз дальню стійку.

Ближче до 60-ої хвилини події почали розвиватись вже не так стрімко. Колективи намагалися взяти м’яч під контроль та долали масовані редути одне одного. За таких умов наступна нагода відзначитись виникла не з гри, а зі стандарту. Після подачі з кутового на 69-ій хвилині Дубра пробивав головою у кут нашої брами. Зозуля підстрахував там, де Ільющенков був безсилий. Захисник виніс м’яча з лінії воріт. На 75-ій хвилині вже Демченко мав свій шанс, але щільному удару з-за меж штрафного трішки забракло влучності.

«Олександрія» продовжила тиснути. На 80-ій хвилині гості влаштували справжню метушню у захисних діях «синьо-золотих левів». На м’яч, немов на амбразуру, кидалися одразу Романчук, Довгий, Махмутовіч та Зозуля. Завдяки такій самовідданості рахунок в епізоді і не змінився. На 85-ій хвилині з порожніх воріт кулю виніс Якімець. Передував цьому удар від Цурікова, якого залишили зовсім неприкритим.

На заключній хвилині основного часу після масованої атаки «Львова» рахунок у зустрічі мав усі підстави змінитись. Шина проштовхнув м’яча повз Білика, Бабогло у відчайдушному підкаті вибив з лінії воріт. Сфера підкотилася до Фране, а той з декількох метрів пробив вище воріт. Нагоду вирвати 3 очки було втрачено.

1:1 – «Львів» на пару з «Олександрією» підсумували власну дуель паритетним рахунком.

VBET ліга. 4 тур

15 серпня. 19:30

м. Львів. Стадіон «Арена Львів»

Арбітр матчу: Олексій Деревінський (Хмельницький)

Асистенти арбітра: Віталій Сухін (Одеса), Олександр Павлінов (Одеса)

Четвертий арбітр: Ярослав Козик (Мукачево)

Спостерігач арбітражу: Ігор Хіблін (Хмельницький)

Делегат УАФ: Віктор Наскалов (Закарпатська обл.)

«Львів» – «Олександрія» – 1:1 (1:0)

Голи: Ренан, 45+3 – Спінеллі, 53

Попередження: Ренан, 14, Алваро, 32, Якімець, 43 – Бабогло, 45+1

Нереалізований пенальті: Алваро, 13 (воротар)

«Львів»: Ільющенков, Романчук, Махмутовіч (к), Якімець, Політило (Фране, 78), Ернест (Семенів, 88), Грисьо (Шина, 64), Ренан (Нич, 77), Довгий, Зозуля, Алваро (Брікнер, 64)

Запасні: Костик, Крушинський, Хамелюк, Бусько

Головний тренер: Анатолій Безсмертний

«Олександрія»: Білик, Бабогло, Ковалець, Спінеллі (Устименко, 71), Третьяков, Мірошніченко, Одарюк (Кожушко, 70), Демченко, Цуріков, Копина (Калюжний, 46), Дубра (к)

Запасні: Єрмаков, Мельник, Стецьков, Дришлюк, Гринь, Новіков

Головний тренер: Юрій Гура

Нагадаємо, що ця нічия стала для львів’ян вже другою у сезоні. У першому турі поточного сезону також вдома поділили очки з «Маріуполем» (1:1). Наступну нагоду здобути першу перемогу у чемпіонаті «Львів» матиме вже 23 серпня. Саме тоді наша команда на «Арені Львів» зустрінеться з ФК «Інгулець» (Петрове).