parthner6

Юрій Максимов: «У нас є 11 гравців: якщо хтось випаде – то заміни не буде»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Ворскла» Юрія Максимова після поєдинку з ФК «Львів». Його команда здобула перемогу і забила 800 гол в своїй історії.

– Почнемо з хорошого. Уже чергову гру нас радує Олександр Степанюк на своїй позиції. Коли ви прийшли, то змінили позицію Ібрагіма Кане, відправши в атаку. І він, в принципі там залишився. Тепер вже не молодий досвічений Скляр завжди гратиме в атаці?Чия це ідея? Одна справа змінювати позицію молодого гравця, а інша – досвіченого опорника. 

– Скажу чесно, Саша – дуже хороший футболіст. Якщо б він ще вчасно зупинявся і в конкретні моменти думав, то, напевно, не грав би тут – грав би в іншій команді. Це двигун команди, який не зупиняється ні на секунду. Добре, що такий футболіст є. 

Він в атаці, бо добре накриває, тисне, заводить команду. Якщо він веде пресинг, то всі інші йдуть за ним. Старається завжди бігти вперед. Скільки в нього було моментів і скільки він забив. Цього року на його рахунку вже два голи. Думаю, що такий футболіст на такій позиції відкриється ще більше.

– Сьогодні навіть на заміні не було Есеола. Розкажіть про його фізичний стан і коли він повернеться до гри. 

– Якщо чесно, я взагалі не задоволений цим футболістом. Ми на нього розраховували. Але на тренуваннях – навіть не хочеться говорити…

– Коли чекати Вакулу в стартовому складі? Ви йому поки не довіряєте?

– Зрозумійте правильно, ми ж дивимось за тренуваннями. Чому ми йому не довіряємо? Футболіст виходить на 10-15 хвилин. Він має час себе показати. Ви ж подивились. 

– У цій грі, не дивлячись на хороший рахунок і хороший підсумок, слово на останніх хвилин залишилось за гостями. Складається враження, що “Воркла” наприкінці матчу перестала грати. Зі “Львовом” це не мало критичних наслідків. Але раніше це призвело до втрати очків, наприклад, з “Дніпром”. Звідки ця тенденція і що з цим робити?

– Хочеться сказати відверто і не хочеться нікого ображати. Знаєте як кажуть: “Покажіть мені лавку”. На ній має бути 3-4 людини, які складають конкуренцію. А в нас просто її немає. У нас є 11 людей, і якщо хтось один випаде, то, відверто, на заміну йому не буде нікого. 

Інформаційна служба ФК “Львів”

Залишити коментар