parthner6

Анатолій Безсмертний: «Ця поразка – це моя провина»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Львів» Анатолія Безсмертного після поєдинку з ФК «Ворскла». Наша команда зазнала поразки – 4:1.

– Після перших двох пропущених голів, команда була не те, що в “неадекватному”, а в доволі “прибитому” стані. Ми були “на м’ячі”, десь навіть тримали м’яч. Але ми дуже погано працювали в обороні, дуже погано переключалися на відбір в зоні загубленого м’яча. Від цього походили швидкі атаки суперників, якими вони дуже чудово скористався. 

Ця поразка – це моя провина. Я не відчув стан команди, не відчув стан футболістів. Деякі гравці мали проблеми з хворобами, деякі просто “піднаїлися”. От в цьому, напевно, проблема. Потрібно було робити ротацію після двох попередніх ігор. Але я трохи побоявся, адже деякі футболісти тільки відійшли від хвороби і ще не повернулися у хорошу фізичну форму.

– Все, що ви зараз сказали, було дуже помітно по відношенню до капітана команди захисника Махмутовіча. Він подекуди випадав з гри і четвертий гол у другому таймі теж, за великим рахунком, на його совісті. Що трапилось? Це його стан ви не відчули?

– Махмутовіч – чудовий футболіст. Він один із наших лідерів. Але той стан, який був у нього, був не тільки в нього. Сьогодні проблема була в чому. Коли у першому таймі випадає один футболіст чи два футболіста – це вже катастрофа. А тут випала більша кількість гравців. Я сьогодні деяких гравців просто не впізнав. Але ще раз зазначу, що на це є об’єктивні і суб’єктивні причини. І тут винний тільки я. 

Інформаційна служба ФК “Львів”

Залишити коментар