parthner6

Львів’яни поступились «Ворсклі» у 3 турі VBET Ліги

У 3 турі VBET Ліги сезону 2021/22 «Львів» у виїзній грі зазнав поразки від «Ворскли» з рахунком 4:1.

Львів’яни почали гру у традиційній для себе манері: діяли на контратаках. Уже на перших хвилинах матчу Шина мав шанс біля воріт “ворсклян”, проте не реалізував його.

Після нереалізованого моменту львів’ян футболісти Ворскли пішли в контратаку. Скляр спасував на правий фланг Пердуті, той у свою чергу прострілив у штрафний майданчик на Кане. Бусько стояв спиною і не зміг завадити малійцю – Кане забивав перший м’яч.

Гра продовжилась доволі динамічно – за 8 хвилин поєдинку Львів заробив чимало кутових. Один з них призвів до майже гольового моменту: Ернест пробивав після кутового, але Скляр прикрив тілом ворота.

На 11-ій хвилині Львів невдало вийшов з оборони. Після небезпечного пасу в штрафний майданчик Романчук хотів подалі вибити м’яч, але натомість він повільно підкотився до Тілля, який забив другий гол.

На 15-ій хвилині автор першого голу Кане влучно прострілив в дальній кут, але Орест Костик виконав класний сейв.

Після пропущених голів львів’яни провели ряд небезпечних атак. Фране Чір’як пробивав зі штрафного, але повз. Через декілька хвилин Брікнер був близький до голу, але його удар був заблокований.

На 23-ій хвилині полтавці мали можливість забити третій м’яч , але на небезпечну подачу Челядіна Скляр не зміг відповісти влучним ударом у рамку воріт.

Поєдинок відчутно уповільнився у другій частині тайму. Львів йшов вперед поступово, однак гострих зазіхань на полтавські ворота не було. Полтавці теж не створювали небезпечних моментів, здебільшого контролюючи м’яч.

Бусько мав можливість скоротити відставання, але удар не вийшов достатньо сильним, що полегшило роботу Різнику.

Третій м’яч опинився у воротах львів’ян на 38-ій хвилина. Гол на рахунку Руслана Степанюка. Він отримав передачу від Скляра і скористався моментом – аналогічно до ситуації з першим голом.

Наприкінці першого тайму “містяни” кілька разів намагався атакувати ворота суперника, однак жоден удар не потрапив у площину воріт.

Перший тайм завершився суттєвою перевагою Ворскли.

Другий тайм розпочали доволі спокійно. Господарі намагались сповільнювати темп гри, а “містяни” намагались підібратися до воріт суперників. Якимець міг забити, однак точності забракло – м’яч полетів у поперечину. Загалом Львів почав більше і гостріше атакувати – як результат, небезпечні моменти біля полтавських воріт.

Обидві команди провели низку замін, аби відкрити друге ігрове дихання. Середина другого тайму проходила в боротьбі у центрі поля, що супроводжувалося жовтими картками.

Одне з попереджень стало для Львова фатальним. На 68-ій хвилині Махмутовіч призвів до небезпечного штрафного для полтавської команди. Господарі скористалися моментом. Тілль м’яко підсік м’яч у штрафний майданчик, а Степанюк в силовій боротьбі реалізував момент – 4:0.

За кілька хвилин після голу Владислав Вакула гостро вдарив у ворота Львова – Костик впіймав.

Під кінець другого тайму Львів тиснув на ворота Ворскли. Після одного з невдалих виходів полтавців “містяни” скористалися помилками господарів. Ренан перехопив м’яч і асистував Довгому, який забив влучним ударом під штангу.

Одразу після голу Ернест неочікуваним навісом-ударом перевірив увагу полтавського воротаря.

У додатковий час Хамелюк також мав можливість відзначитись, але Різник захистив ворота Ворскли.

На жаль, львів’яни зазнали другої поразки поспіль. Гру вирішила точна реалізація моментів від Ворскли у першому таймі, на що “містяни” намагалися відповідати гострими атаками.

VBET Ліга. 3 тур

8 серпня, 19:30

Полтава. Стадіон “Ворскла” ім. Бутовського

Головний арбітр: Олександр Омельченко (Слов’янськ)

Асистенти: Олександр Беркут (Сімферополь), Тарас Чопилки (Київ)

ВОРСКЛА – ЛЬВІВ – 4: 1

Голи: Кані (2), Тілль (11), Степанюк (38, 69) – Довгий (86).

Попередження: Пешич (65) – Романчук (41), Чірьяк (56), Грисьо (60), Махмутович (68).

Ворскла: Різник, Пердута, Якубу, Скляр, Тілль (Кравчук, 78), Степанюк (Вакула, 73), Тамм, Чеснаков, Пуцлін (Яворський, 78), Челядин (Пешич, 58), Кані.

Головний тренер: Юрій Максимов

Львів:Костик, Шина (Грисьо, 58), Брикнер (Довгий, 63), Тавареш (Хамелюк, 75), Романчук, Махмутович, Якимець, Чірьяк (Політило, 58), Бусько, Ернест, Нич (Ренан, 58).

Головний тренер: Анатолій Безсмертний

Нагадаємо, що наступну гру Львів проведе з Олександрією. Гра відбудеться на “Арені Львів” у неділю, 15 серпня, о 19:30.