parthner6

Роберто Де Дзербі: «Ми провели дуже хороший матч»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Шахтар» (Донецьк) Роберто Де Дзербі після поєдинку з ФК «Львів». Його підопічні на виїзді перемогли своїх опонентів – 0:3.

– Ми тренувалися дуже добре. Намагаємося до всіх матчів бути правильно підготуватися. Знали, що суперник буде діяти закрито, тільки на контратаках. Знали, що вже були важкі матчі. Особливо з тим, щоб забити перший м’яч. Вважаю, що в першому таймі ми грали добре і вже тоді заслужили на відзнаку. Загалом, я дуже задоволений.

– Після першого матчу ви зробили дві зміни у складі. Чи задоволені ви гравцями, які вперше вийшли на поле у цьому сезоні? Чи був зі «Львовом» склад, який награєте для Ліги Чемпіонів?

Так, ви маєте рацію. Ми змінили обох, але не тому, що Майкон і Педріньо погано зіграли з «Інгульцем». Мені щастить в тому, що в мене є багато талановитих і сильних футболістів. Я стараюся, щоби всі були частиною команди. Маркос Антоніо і Тете діяли дуже добре. Марлос, Ісмаїлі і Дентіньо, які вийшли у другому таймі, – теж. Не всі футболісти однакові. Майкон – той, хто робить конструкцію трішки більш геометричною. Я хочу, щоб всі відчували себе частиною команди. Вже завтра ми продовжимо тренування і добре підготуємося до гри, яка нас чекає у вівторок в Бельгії. З цього моменту почнемо думати про «Генк».

– Ваші враження від гри суперника? До моменту з пропущеним голом «Львів» добре опирався, стримував ваші атаки.

– У нашого сьогоднішнього суперника є швидкісні гравці. Я просив футболістів бути дуже і дуже уважними. Вважаю, що в таких матчах важко побачити, де є складнощі. Їх можна помітити, коли пропускаєш м’яч, але тоді вже пізно. Потрібно думати завчасно, іноді навіть негативно, створити правильний контекст, щоб грати з м’ячем і без. Майже завжди ми робили це добре, але на перших секундах обох таймів припустилися помилок. Загалом, провели дуже і дуже хороший матч.

– Поєдинок зі «Львовом» був хорошою підготовкою до поєдинку Ліги Чемпіонів проти «Генка»?

Абсолютно ні. Ми сьогодні повинні грати серйозно і перемагати. Ми – не чемпіони, чемпіон – «Динамо». Ми не могли думати про вівторок – тільки про сьогоднішній матч. Приїхали сюди, щоби грати зі «Львовом» і перемогти, знаючи, що цей поєдинок буде складним. Про «Генк» ми можемо починати думати тільки зараз, коли гра зі «Львовом» позаду.

Інформаційна служба ФК «Львів»

Залишити коментар