parthner6

Остап Маркевич: «По грі все закономірно, включно з результатом»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Маріуполь» Остапа Маркевича після поєдинку з ФК «Львів». Його підопічні на виїзді зіграли внічию зі своїми суперниками – 1:1.

– Остапе Мироновичу, опишіть Ваші перші враження від зустрічі зі «Львовом».

Думаю, що гра була цікавою. Перш за все, для вболівальників. Трішки нервово було для нас – тренерів команд. Можна сказати, що були такі собі гойдалки. Не варто забувати про те, що це був дебют сезону. Старт чемпіонату завжди супроводиться метушливістю, помилками технічного плану. Можливо, подекуди навіть тактичного. Саме тому, все закономірно включно з результатом.

– Впродовж матчу ігровою ініціативою володіла то одна, то інша команда. Наприкінці зустрічі вже «Маріуполь» був ближчим до другого голу, коли Микицей з кількох метрів пробив вище воріт. Чи не шкодуєте Ви про те, що, можливо, втратили перемогу?

– Ні. Ніколи ні про що не потрібно шкодувати. Якщо Бог щось дає – потрібно дякувати. Напевно, такий підсумок поєдинку є найбільш справедливим. Ми дуже поважаємо своїх суперників. Говорити про те, що ми заслуговували більшого – неправильно. ФК «Львів» насамперед продемонстрував дуже хороший рівень бійцівських якостей. Зважаючи на те, що у суперників є проблеми зі складом, хлопці похворіли. До речі, бажаю усім їм якомога швидшого одужання.

– Як оціните гру новачків, які дебютували у матчі зі «Львовом»? Ідеться про Микицея та молодого В’юнника.

– Хлопці зіграли дуже непогано. Хочу додати до цієї групи ще Хромея, якому нещодавно виповнилось 17 років. Хлопець вийшов на заміну, зіграв упевнено та дійсно посилив гру. Ми дуже задоволені таким дебютом. Навіть незважаючи на те, що йому все-таки ще необхідно працювати над своїми фізичними можливостями.

– Виконання яких цілей «Маріуполь» буде переслідувати у поточному сезоні?

– Давайте зіграємо принаймні 5-6 турів, а тоді вже будемо говорити про турнірні завдання.

Інформаційна служба ФК «Львів»

 

Залишити коментар