parthner6

Анатолій Безсмертний: «Почали почуватись впевненіше після пропущеного голу»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Львів» Анатолія Безсмертного після поєдинку з ФК «Маріуполь». Його підопічні розпочали сезон нічиєю – 1:1.

– Анатолію Петровичу, опишіть свої перші емоції після завершення поєдинку.

– Звичайно, хотілося би виграти. Але десь на нас вплинула схвильованість, десь – відсутність людей, на яких ми розраховували. Злий жарт з нами зіграла нервовість, яка була на початку гри. Як не дивно, команда заспокоїлась після пропущеного голу: почувалися на полі впевненіше і виконували ті вимоги, які ми ставили.

– Наскільки сьогодні не вистачало тих, хто пропустив матч через хворобу? Зокрема, Олексія Довгого, який останнім часом зарекомендував себе як лідер команди.

– Нам справді не вистачало відсутніх. Не тільки Олексія Довгого. Але я приємно здивований діями тих гравців, які вийшли на заміну.

– Сьогодні була доволі молода лінія оборони. Романчук, Крушинський – не надто вікові футболісти. Наскільки Ви задоволені їхніми діями?

–У цілому гра мене вдовольнила. Але я не ділю футболістів за віком. Головне, щоб футболіст виконував поставлені перед ним вимоги. Молодий він чи старий, немає різниці. У нас колектив, де кожного можна повноцінно замінити.

– Сьогодні за “Львів” дебютували Політило і Зозуля. Чи встигли вони довести свою потрібність команді?

– Я думаю, що ми в них не помилилися. Як і до цього не помилялися у виборі футболістів. За своїми якостями вони нам підходять. Чемпіонат – це дуже велика відстань. На мою думку, кожен гравець нам допомагатиме на цій дистанції.

– Ви вже зазначали, що спочатку команда була доволі незібраною. Потім, будемо відверті, було помітне домінування ФК “Львів” на полі. Проте згодом футболісти перейшли у захист. Це пов’язано із втомою чи є інші причини?

– Це комплекс усього. Десь не забили і другий раз також не забили. Десь через це загубили впевненість. До того ж, мали задачу не пропустити новий м’яч.

– Наступний матч ФК “Львів” проведе з ФК “Шахтар”. Всі пам’ятають попередню зустріч команд і сенсаційну перемогу львів’ян. Що потрібно зробити зараз, у новому сезоні, аби повторити результат?

– Треба підійти до гри у повній бойовій готовності, як-то кажуть. Те, що було, вже нікому не цікаво. Зараз у нас найважливіша гра з “Шахтарем” і ми будемо до неї готуватися. Важливо, щоб футболісти, які грали, відновились, і вийшли на поле хлопці, які не змогли нам допомогти сьогодні.

– Скільки футболістів, на яких ви розраховували, випало зі складу команди?

– Три дні тому підійшли Махмутовіч і Міхуобі, вчора підійшли Політило і Семенів. Ще п’ятеро гравців не дуже добре себе почувають.

– На матч з “Шахтарем” команда буде у тому ж складі?

– Я не знаю, що буде завтра. Не хочу загадувати наперед.

Інформаційна служба ФК “Львів”

Залишити коментар