parthner6

ФК “Львів” оновлює логотип

Нове лого ФК “Львів” – справді довгоочікувана подія, як для клубу, так і для вболівальників.

Минулого року було оголошено конкурс на розробку нового лого для команди. Тоді ми отримали понад три сотні пропозицій, з яких обрали кілька десятків найвдаліших. Визначити переможця було надзвичайно складним завданням: відкрите голосування не допомогло обрати беззаперечного лідера. Голоси всередині клубу також розділились.

Аби дійти до спільного знаменника, ми вирішили зібрати усі наявні варіанти та передати їх у руки професійним дизайнерам, які обрали найкращі елементи з кожного та втілили їх у новій емблемі.

Прийшов час презентувати результати. Ми оновили дизайн, проте залишили головні атрибути нашої команди: кольори, зображення лева та символ команди нашого міста.

Синій і золотий кольори ідентифікують національну приналежність як футбольної команди, так і громадян України. А ще це традиційні колір міста Лева. Бордовий колір – колір команди свого міста, колір “містян”. Символ лева також пов’язуємо зі Львовом. А ще з рисами, які притаманні нашій команді на полі: хоробрість, наполегливість та витривалість.

Лев на логотипі – схематичний: він складається з цегли і бруківки, як і Львів. А ще демонструє, що ми впевнено закладаємо фундамент нової історії ПФК “Львів”, крок за кроком будемо ставати кращими та впевнено рухатимемось до нових футбольних здобутків.

Корона лева – символ Данила Галицького, алюзійний атрибут історичного надбання, нагадування про “малу батьківщину”. Ми не одягаємо її на себе, а визначаємо її як найвищу мету, до якої будемо наближатись з кожною новою здобутою нагородою.

Форма логотипу – щит. Клуб захищатиме ворота міста Лева і примножуватиме його футбольну славу на ігровому полі.

Нова емблема має ще одне важливе послання: ми змінюємось ззовні аби йти в ногу з часом, проте залишаємось консервативними всередині, щоб продовжувати історію та відстоювати ціннісні орієнтири.

Інформаційна служба ФК “Львів”

Залишити коментар