parthner6

Акредитація на сезон 2021/2022

Пресслужба ПФК «Львів» оголошує про початок акредитації представників ЗМІ на домашні матчі чемпіонату України серед команд Прем’єр-Ліги та Кубка України.

Акредитація на сезон 2021/2022 здійснюється з 14 по 22 липня включно. Клуб надає можливість журналістам отримати сезонні та одноразові акредитації.

Сезонна акредитація

Сезонна акредитація (перепустка на всі домашні матчі клубу у чемпіонаті та Кубку України) відбувається перед початком сезону (липень) та під час зимової перерви (лютий).

Звертаємо вашу увагу, що для отримання сезонних акредитацій необхідно обов’язково надіслати власне фото.

Одноразова акредитація

Одноразова акредитація (перепустка на один календарний матч у чемпіонаті або у Кубку України) здійснюється не пізніше, ніж за 3 години до матчу.

Для отримання перепусток на майбутні матчі необхідно заповнити акредитаційну форму, завірену печаткою і підписом керівника видання, теле- або радіокомпанії.

Заявки на сезонну акредитацію приймаємо на електронну адресу media@fclviv.net.

Акредитації видаватимуть за редакційними посвідченнями перед першим домашнім матчем «синьо-золотих левів» у сезоні 2021/2022.

Засоби масової інформації, які не надішлють на адресу прес-служби ПФК «Львів» належним чином оформлені попередні заявки, не матимуть права на отримання акредитаційних документів.

Стосовно інших зауважень, то у зв’язку з пандемією Covid-19 і рекомендаціями з боку МОЗ України УПЛ, УАФ та клуб також мають право відмовити в акредитації.

Нагадуємо, згідно з регламентом Прем’єр-ліги, відеозйомку в день проведення матчу в чаші стадіону мають право здійснювати лише представники офіційного мовника. Всі інші ТВ-компанії можуть працювати із обладнанням для запису лише в змішаній зоні і в залі для прес-конференцій. Окрім того, акредитацію на сезон/матч медіа зможуть отримати за обмеженням «25+5» (25 журналістів та 5 фотокореспондентів).
Фотокореспонденти перед матчем зобов’язані отримати маніжку (біб) в обмін на редакційне посвідчення і проводити зйомку виключно за воротами.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар