parthner6

«Львів» у спарингу переміг «Поділля»

Контрольний матч з хмельницьким «Поділлям» розпочав ігрову частину заключного етапу підготовки «містян» до нового сезону УПЛ.

Наш суперник з Хмельницького прибув до Львова на зустріч із «синьо-золотими левами». Команда Віталія Костишина за підсумками минулого сезону здобула путівку до Першої ліги, тому через спаринги із конкурентноздатними колективами готується до відновлення офіційних змагань. Щодо львів’ян, то такий поєдинок став для них бойовим початком завершального етапу зборів. Нагадаємо, основним завданням третього періоду підготовки «містян» стане награвання складу.

Зустріч із «Поділлям» розпочалася з високих швидкостей. Вже на 2-ій хвилині рахунок було відкрито: забив «Львів». Гравець, який перебуває на перегляді, розрядив гармату з 25-ти метрів та влучив у «дев’ятку» воріт суперника. Надалі «містяни» володіли ігровою ініціативою, але швидко подвоїти перевагу підопічним Анатолія Безсмертного не вдалося. Ближче до середини тайму активізувалися хмельничани. Номінальні гості змусили Костика декілька разів рятувати ворота. Захист також показав себе: Зозуля закрив своїм тілом уже незахищений кут воріт. Цей епізод став одним із завершальних у першому таймі.

У другій половині гри склад «Львова» зазнав кадрових змін. Наприклад, Довгого вперше у футболці нашої команди можна було побачити на позиції центрального захисника. Як згодом з’ясувалося, така зміна стала однією з небагатьох цікавих подій у грі під час другого тайму. За інерцією матч добіг до логічного завершення.

«Львів» – «Поділля» (1:0)

Голи: гравець на перегляді, 2

Склад І тайм: Костик, Зозуля, Романчук, Крушинський, гравець на перегляді, Політило, Брікнер, Грисьо (к), Семенів, гравець на перегляді, гравець на перегляді

Склад ІІ тайм: Костик, Зозуля (Бусько, 64), Романчук, Крушинський (Довгий, 64), Якімець, Брікнер (Фране, 64), Політило (Алваро, 64), гравець на перегляді (Нич, 64), Семенів (Ернест, 64), Грисьо (Ременяк, 64), Ренан

Зазначимо, що “Поділля” прибуло до Львова навмисне на зустріч із «синьо-золотими левами». Команда Віталія Костишина за підсумками минулого сезону здобула путівку до Першої ліги, тому через спаринги із конкурентноздатними колективами готується до відновлення офіційних змагань. Щодо львів’ян, то такий поєдинок став для них бойовим початком завершального етапу зборів.

Нагадаємо, основним завданням третього періоду підготовки «містян» стане награвання складу. Наступні спаринги у «Львова» заплановані на 15 липня («Колос»), 17 липня («Волинь») та 18 липня («Нива»).

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар