parthner6

Володимир Якімець:

Львівський захисник та 24-й номер “містян” Володимир Якімець розповів про дебют в команді, перший пам’ятний гол та особисте життя.

– М’яч у ворота “Минаю” зараз “на слуху”. Які емоції були, коли зрозумів, що влучив у ворота ужгородської команди?

– Цей м’яч дуже важливий, бо ми дуже довго до нього йшли. Нам було необхідно отримати позитивний результат і набрати очки, щоб збадьорити команду. Адже ми трохи загубили початок сезону. Тому найголовніше – ми виграли! А щодо дебютного голу, то кожен на такому футбольному рівні мріє відзначитись. Нарешті й мені це вдалося. Я довго до цього йшов.

– Як тебе привітали з успіхом?

– Найпершими привітали партнери по команді й тренери. А потім дзвонили і писали близькі й рідні. Всі тішилися почину й казали, щоб далі продовжував:)

– Як твоя родина ставиться до твого вибору кар’єри?

– Тато ще в дитинстві возив мене у дитячу футбольну школу. Він хотів, щоб я у цьому розвивався, і це було й моїм бажанням також. Батько теж займався футболом, але не на професійному рівні, – він бігав за місцеві команди. Залучав до гри мене – мені подобалось:) Я виявив бажання вчитись.

– Ти народився у невеличкому селі на Львівщині (село Лівчиці, Городоцький район). Напевно, там тебе усі знають. Як зустрічають, коли приїжджаєш додому?

– Мене усі знають. Але я бачу своїх односельчан і в Львові. Якщо говорити про старших людей, то вони можуть звернутись до моїх батьків, привітати їх з вдалою грою. А так все спокійно.

Залишити коментар